Folinis gimtadienio balionas Elniukas - skaičius 2 (50x88 cm)

Prekės kodas: KND4768

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Matmenys prieš pripučiant apytiksl. 65 x 102 cm.

Matmenys po pripūtimo apytiksliai. 50 x 88 cm.

Galima pripūsti oru ar helio dujomis.

Komplekte yra šiaudelis.

€299 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Folinis gimtadienio balionas Elniukas - skaičius 2 (50x88 cm)

Skelbiame ypatingą gimtadienio akimirką su mūsų išskirtiniu foliniu balionu, kuriame užfiksuotas mielas elniukas kartu su skaičiumi 2. Šis balionas ne tik papuoš jūsų šventę, bet ir pridės džiaugsmo, magiškumo ir pasakos šviesos jūsų mažojo jubiliato šventei.

Baliono forma - mielas elniukas, kuris atrodo lyg išsiruošęs į pasakos kelionę. Šis balionas neabejotinai sužavės visus svečius ir suteiks šventei ypatingo žavesio. Skaičius 2 reprezentuoja antrąją gimtadienio metinę ir primins apie ypatingą šios dienos reikšmę.

Mūsų foliniai balionai yra aukštos kokybės, ryškios spalvos ir ilgai išsilaikantys. Jie tinkami tiek kambariuose, tiek lauke vykstančioms šventėms. Elniuko balionas taip pat gali tapti puikia fone fotografijoms – nuotraukos su juo bus prisiminimo vertos.

Sukurkite pasakos pasaulį ir išskirtinį džiaugsmą su mūsų foliniu gimtadienio balionu su elniuku, skaičius 2. Šis balionas ne tik padarys šventę ypatinga, bet ir atskleis jūsų meilę ir rūpestį vaiko antrąja gimtadienio metine. Tai taip pat gali būti nuostabi dovana, kuri parodo, kad ši diena yra ypatinga ir jums.

Nepamirškite, kad gimtadienio šventė yra galimybė pasidžiaugti, švęsti ir sukurti ypatingas prisiminimo akimirkas. Mūsų folinis gimtadienio balionas su elniuku, skaičius 2, tikrai suteiks šventei pasakos magijos ir neprilygstamą džiaugsmo šviesą.

Matmenys prieš pripučiant apytiksl. 65 x 102 cm.

Matmenys po pripūtimo apytiksliai. 50 x 88 cm.

Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Matmenys prieš pripučiant apytiksl. 65 x 102 cm. Matmenys po pripūtimo apytiksliai. 50 x 8..
€299
Rašyk
Skambink