Folinis gimtadienio balionas Gepardas - skaičius 3 (55x75 cm)

Prekės kodas: KND4773

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Matmenys prieš pripučiant apytiksl. 68 cm x 98 cm.

Matmenys po pripūtimo apytiksliai. 55 cm x 75 cm.

Galima pripūsti oru ar helio dujomis.

Komplekte yra šiaudelis.

€299 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Folinis gimtadienio balionas Gepardas - skaičius 3 (55x75 cm)

Jei norite, kad šventė būtų tiek stilinga, tiek smagi, mūsų išskirtinis folinis gimtadienio balionas su gepardu ir skaičiumi 3 yra būdas tai pasiekti. Šis balionas ne tik išskirtinai papuoš jūsų šventę, bet ir pridės drąsos, elegancijos ir žavesio.

Baliono forma – įspūdingas gepardas, kaip iš prabangos pasaulio. Jo spalvos ir raštai sukuria ypatingą efektą, kuris tikrai pritrauks dėmesį. Skaičius 3 simbolizuoja svarbų jubiliejinį laikotarpį, o gepardo elegancija pridės ypatingos atmosferos.

Mūsų foliniai balionai pasižymi aukštos kokybės medžiagomis ir ryškiais atspalviais. Jie tinkami tiek viduje, tiek lauke vykstančioms šventėms. Gepardo balionas taip pat gali būti puiki fono detalė fotografijoms – su juo sužybs nuostabios akimirkos.

Leiskite gepardui simbolizuoti drąsą ir stilingumą jūsų šventėje. Šis balionas yra puiki dovana tiek mažiems jubiliatams, tiek suaugusiems, norintiems pasišventėti ir išsiskirti. Sukurkite šventės žavesį ir prabangą su mūsų išskirtiniu foliniu gimtadienio balionu su gepardu, skaičius 3.

Nepamirškite, kad šventė yra puiki proga pažymėti ypatingą laikotarpį. Mūsų gepardo balionas tikrai suteiks jūsų šventei neprilygstamo žavesio ir išskirtinumo. Leiskite jam atskleisti drąsą ir prabangą, kurią jūs norite pasidalinti su visais jubiliatais!

Matmenys prieš pripučiant apytiksl. 68 cm x 98 cm.

Matmenys po pripūtimo apytiksliai. 55 cm x 75 cm.

Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Matmenys prieš pripučiant apytiksl. 68 cm x 98 cm. Matmenys po pripūtimo apytiksliai. 55 c..
€299
Rašyk
Skambink