Balansinis paspiriamas motociklas su plačiais ratais 6443

Prekės kodas: KND4582

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Įspūdingą nuotykių ant dviejų ratų pasaulį pristatantis paspiriamas vaikiškas motociklas yra geriausias pirmasis pasivažinėjimas jauniems motociklininkams, pasiruošusiems leistis į pirmąją kelionę dviračiu.

Šis naujoviškas motociklas, sukurtas atsižvelgiant į saugumą ir stabilumą, yra sukurtas taip, kad užtikrintų sklandų perėjimą nuo plačių ratų prie savarankiško važiavimo dviračių be pagalbos.

Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų.

€3999 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Balansinis paspiriamas motociklas su plačiais ratais

Šis motociklas, sukurtas su plačiais ratais, užtikrina didesnį stabilumą, užtikrindamas, kad jaunieji vairuotojai galėtų užtikrintai tyrinėti aplinką. Platesnė ratų bazė padidina pusiausvyrą, apsaugo nuo nereikalingų klibėjimų ir skatina saugų važiavimą. Tai leidžia vaikams lavinti koordinacijos ir pusiausvyros įgūdžius, kartu ugdant pasitikėjimo ir nepriklausomybės jausmą.

Stūmimo ir traukimo mechanizmas suteikia papildomo patogumo, leidžiantį tėvams ar globėjams padėti vaikui žengti pirmuosius važiavimo žingsnius. Švelniai stumdami ar traukdami motociklą globėjai gali vadovauti savo mažyliams ir padėti jiems lavinti būtinus motorinius įgūdžius ir pasitikėjimą savimi, reikalingą važiuoti savarankiškai. Tobulėjant įgūdžiams, vaikai gali palaipsniui perimti kontrolę ir galiausiai patirti savarankiško važinėjimo įspūdžius.

Ryškus ir akį traukiantis dizainas, vaikiškas motociklas akimirksniu patraukia jaunųjų vairuotojų vaizduotę. Nesvarbu, ar naršote po kiemą, ar tyrinėjate apylinkes, šis stilingas paspiriamas dviratis motociklas sukuria jaudinantį ir įtraukiantį potyrį vaikams, uždegdamas nuotykių ir tyrinėjimų aistrą lauke.

Paspiriamas vaikiškas motociklas yra ne tik nesibaigiančių linksmybių šaltinis, bet ir būtina priemonė fiziniam ir pažintiniam vystymuisi. Skatindamas pusiausvyrą, koordinaciją ir motorinius įgūdžius, šis dinamiškas važiavimas ugdo tvirtą pagrindą būsimam važiavimui dviračiu, skatina visą gyvenimą mylėti aktyvų gyvenimo būdą ir užsiėmimus lauke.

Pasiruoškite stebėti savo vaiko kelionę į važinėjimo pasaulį, kai jis leidžiasi į jaudinančius nuotykius su paspiriamu vaikišku motociklu. Šis dviratis motociklas, derinantis stabilumą, saugumą ir jaudulį, yra puikus kompanionas jauniems motociklininkams, norintiems pirmą kartą išbandyti savarankišką mobilumą.

Motociklo išmatavimai: 72 х 52 х 35 cm

Rekomenduojama vaikams nuo 2 metų. 

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Vaikiškas balansins paspiriamas motociklas ..
€3999
440
Vaikiškas balansins paspiriamas motociklas ..
€3999
497
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Įspūdingą nuotykių ant dviejų ratų pasaulį pristatantis paspiriamas vaikiškas motociklas yra ..
€3999
Rašyk
Skambink