Medinis įrankių rinkinys su dėžute 3097

Prekės kodas: KND3097

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Pasiimkite savo įrankių rinkinį į kelionę. Puikiai tinka kiekvienam mažam „pasidaryk pats“ entuziastui.

Tai suteiks vaikui galimybę gręžti, kalti vinys ir pjauti. Į komplektą, be kita ko, įeina: plaktukas, žnyplės, varžtai.

Mat. Dėžutės: 20,5 x 8,5 x29,5 cm.

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

€1799 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Medinis žaislinis įrankių rinkinys

Rinkinys mažam „pasidaryk pats“ entuziastams susideda iš tradiciniu irankiu su priedais esantis uždaroje dežeje, kuri turi patogią rankeną pagamintas iš storos virveles. I medinio deklo viduje yra daug skyriu , kuriuose mažylis gali deti priedus. Jame buvo irengta specialus uždarymai, kuri leis vaikui neštis žaislą nebijant, kad jis pames ar numes priedus.

Dežutes viduje, be tinkamu irankiu, yra ir priedu, tokiu kaip medines lentos su skylutemis, veržles ir varžtai. Nedidelis „pasidaryk pats“ entuziastas iš ju gali sukurti paprastas konstrukcijas, kuriu deka gales lavinti savo rankinius ir motorinius igudžius ir skatinti vaizduotę veikti . Ji sudaro: plaktukai, atsuktuvai, varžtai, veržles ir mediniai sujungimo elementai. Jis paliktas gražiu, ryškiu spalvu , traukiantis aki ir skatinantis mažyli žaisti. Tobulai tinka dovanai kurybingiems berniukams ir mergaitems.

Visas jis pagamintas iš naturalios medienos su demesiu smulkiausioms smulkmenoms, kurios nuo mažens žadina vaiko vaizduotę ir padeda pažinti ivairiu daiktu ypatybes. Vaiko saugumo sumetimais kraštai švelniai suapvalinti. Irankiai neturi aštriu kraštu. Rinkini galima lengvai išlaikyti švaru, nuvalius dežutę ir priedus dregna šluoste.

  • IRANKIU DEŽE – Komplekte yra dežute ir priedai, tokie kaip: varžtai, veržles, pjuklas, plaktukai, lentos su skylutemis, atsuktuvai, žnyples, liniuote ir kampinis strypas. Dežute taip pat turi patogią rankenelę iš storos virveles. Dežutes viduje yra daug skyriu ir vietu visiems irankiams susideti. Žaislas pagamintas iš medžio ir nudažytas vaiko sveikatai saugiais dažais.

  • Pagaminta IŠ MEDIENOS - mediniai žaislai yra nesenstantis pasiulymas, kuris pradžiugins kiekvieną mažyli. Klasikinis medžio grožis ir ilgaamžiškumas visada buvo labai vertinami. Ši žaliava gerai atrodo tiek naturalios spalvos, tiek dažyta.

  • SAUGU – del to, kad dežute ir priedai pagaminti iš medžio, jie yra saugus kiekvienam vaikui . Naturali žaliava reiškia, kad net jei vaikas žaislą paims i burną, jis netures kontakto su plastiku. Komplektas turi CE ir EN 71 sertifikatus.

  • GERINA RANKINIUS GEBEJIMUS - rinkinys puikiai tinka edukaciniams tikslams linksminantis. Jis moko vaikus kurybiškumo, loginio mąstymo, padeda lavinti ranku ir smulkiosios motorikos igudžius Iš komplekte esančiu elementu mažylis gali sukurti nesudetingas konstrukcijas.

 

 

Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Pasiimkite savo įrankių rinkinį į kelionę. Puikiai tinka kiekvienam mažam „pasidaryk pats&ldqu..
€1799
Rašyk
Skambink