Spalvingas konstruktorius - 90 detalių 6535

Prekės kodas: KND3177

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Rinkinyje – 90 įdomių ir įvairių detalių. Plytos nupjautais kampais ir arkomis laivams ar linksmiems gyvūnams, tvoros, langai ir durys pasakų pilims.

Pakuotės išmatavimai: 20 x 18,8 x 18,8 cm.

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

€1814 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Spalvingas konstruktorius - 90 detalių 6535

Rinkinyje – 90 įdomių ir įvairių detalių. Plytos nupjautais kampais ir arkomis laivams ar linksmiems gyvūnams, tvoros, langai ir durys pasakų pilims. Šios serijos dizainerių naujoji didelė plokštė yra nepakeičiamas namų ir kitų architektūrinių formų elementas. Dėl to lėlių kambarys tampa tvirtesnis, lengviau nešiojamas ir patogu žaisti. Platformos su ratais yra Dievo dovana. Galite pastatyti automobilį, traukinį ar lėktuvą. O platforma pravers kuriant robotus.
„Žmogaus“ figūra ir papildomi „akių“ vaizdai, atspausdinti tampografijos būdu ant figūrinių elementų – įdomus variantas, suteikiantis dizaineriui „gyvybės“. Surinktos žuvys ir flamingai iš karto „atgyja“, vaikams įdomiau su jais žaisti, o ypač – kalbėtis.

„TechnoK Designer“ atitinka visus saugos reikalavimus, elementai neturi aštrių briaunų ir pašalinio kvapo. Detalės turi ryškią spalvą, kuri nepalieka vaikų pirštų. Plytos malonios liesti, lengvai sulankstomos, tuo pačiu surinkta konstrukcija tvirta ir išlaiko formą.
Spalvotos žingsnis po žingsnio instrukcijos yra būtinos, ypač kai vaikas yra susipažinęs su konstruktoriumi. Surinkdami modelius pagal instrukcijas, vaikai tyrinėja dizainerio galimybes ir mokosi pagrindinių figūrų kūrimo pagrindų.
Patogi pakuotė lagamine su permatomu dangteliu tikrai patiks vaikams ir tėveliams. Taip pat įdomus žaislas yra lagaminas, kuriame galite gabenti konstruktorių ir kitus žaislus.


Kokie naudingi žaidimai su dizaineriu? Pagrindinis šio žaislo privalumas yra svarbių įgūdžių ugdymas visapusiškam vaikų vystymuisi.
Dizainas iš skirtingų elementų lavina smulkiąją motoriką ir padeda lavinti judesių koordinaciją. Taip pat tėvai, žaisdami su vaikais, moko juos naujų žodžių: spalvų, formų, gyvūnų, pastatų ir transporto pavadinimų. Surinkdami visą struktūrą, vaikai lavina vaizduotę ir erdvinį mąstymą. Įdomūs žaidimai su dizaineriu ugdo dėmesį, kantrybę ir atkaklumą. Žaisdami kartu vaikai lavina socialinius ir bendravimo įgūdžius. Jie turi bendradarbiauti, aptarti tolimesnius žingsnius ir susitarti spręsti užduotis.
Išbandykite, eksperimentuokite, klyskite ir daryk iš naujo. Mokomės žaisdami, kurdami kažką naujo, sužinodami daugiau apie save ir pasaulį!

Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Rinkinyje – 90 įdomių ir įvairių detalių. Plytos nupjautais kampais ir arkomis laivams ar linksmiems..
€1814
Rašyk
Skambink