Minkštas pliušinis žaislas - Alpaka 23 cm (spalvota)

Prekės kodas: KND4118

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Spalvotas minkštas žaislas - Alpaka pritrauks kiekvieno vaiko dėmesį. Vaikas su juo greitai susidraugaus, tai gali būti ir miego geriausiu draugu.

Žaislo išmatavimai: 20 x 26 x 23 cm.

Rekomenduojama nuo 3 metų amžiaus.

€999 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Minkštas žaislas Alpaka

Minkšti žaislai mažiems vaikams turi didelę reikšmę. Jie tampa geriausiais draugais, palaiko kompaniją žaidžiant vaidybinius žaidimus. Nors jie ir nekalba, tačiau vaikai mielai pasakoja jiems savo istorijas, taip mokydamiesi bendrauti.

Minkšti žaislai suteikia mažiems vaikams saugumo jausmą, visada būdami šalia. Vaikas gali apkabinti žaislą ir netgi papasakoti jam savo vaikišką nelaimę – tai suteiks jam palengvėjimo ir nuramins.
Minkštas žaislas Alpaka pagamintas iš tekstilinių medžiagų ir dirbtinio kailiuko, užpildas - sinteponas, akys ir nosis pagaminti iš plastmasės. Žaislas savarankiškai sėdi ant lygaus paviršiaus, jį galimą naudoti, kaip vaiko kambario dekoro elementą.

Minkšti žaislai "Fancy" pagaminti kokybiškai ir tvirtai, todėl atlaikys įvairiausius vaikiškus žaidimus ir nebus sugadinti. Visos žaislų detalės tvirtos ir saugios, dėl to vaikui nekils pavojus žaidžiant.
Aukštis 23 cm.
Skirta vaikams nuo 3 m.

Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Spalvotas minkštas žaislas - Alpaka pritrauks kiekvieno vaiko dėmesį. Vaikas su juo greitai s..
€999
Rašyk
Skambink