Range Rover Evoque akumuliatorinis automobilis
Vaikiškas akumuliatorinis automobilis bus geras pasirinkimas kiekvienam mažyliui, mėgstančiam veiklą lauke. Automobilis puikiai tinka kelionėms ir pasivaikščiojimams, o jūsų vaikas galės atsipalaiduoti ant minkštos sofos viduje. Ugdykite vairavimo aistrą, kuri ateityje padės jūsų vaikui kartu keliauti keliais. Leiskite savo mažyliui patirti nepriklausomybę ir laisvę vairuojant "Evoque" akumuliatorinį automobilį!
Vaikiškas automobilisós atrodo kaip tikras, pilno dydžio suaugusiųjų automobilis. Tai įrodo tiksli svarbiausių transporto priemonės dizaino elementų reprodukcija — tai šoniniai veidrodėliai ir priekiniai LED žibintai, kurie padidina matomumą ir vaiko saugumą kelyje, taip pat atidaromos durys ir rankenų imitacija, todėl miniatiūrinė transporto priemonės versija yra tokia pat tobula kaip suaugusiųjų automobilis.
Įkraunamas vaikiškas automobilis tinka kelerių metų vaikams. Tvirta, tvirta transporto priemonės konstrukcija pagaminta iš aukštos kokybės medžiagųós, kurios lemia jos ilgaamžiškumą ir atsparumą dažnam naudojimui. Elektromobilis vaikams sukurtas modernaus stiliaus, kuris patenkins ne tik pačių mažiausių automobilinių žaislų mėgėjųól, bet ir jų globėjųól skonį. Rafinuotas interjeras ir tikrus įrenginius imituojantys elementai leis kiekvienam vaikui pasijusti tarsi tikrame automobilyje.
Elektrinį automobilį vaikams valdyti labai paprasta. Mažajam vairuotojui tereikia nóėl paspausti akceleratoriaus mygtuką, o tada vairu vairuoti transporto priemonę naudojant vairą. Tačiau, jei norite padėti savo mažyliui, galite naudoti naujovišką 2,4G nuotolinio valdymo pultelį, kuris yra komplekte ir leis jums visiškai valdyti transporto priemonę. Galite įjungti ir išjungti transporto priemonę, taip pat keisti jos greitį ar kryptį. Automobilyje yra du varikliai ir 12V4,5Ah akumuliatorius, kuris leidžia važiuoti 3-5 km/val. greičiu. Vaikiškas dažyto automobilio modelis pagal gamintojo rekomendacijas tinka visiems vaikamsów hoów hoós, sulaukusiems 3 metų amžiaus — vienintelis apribojimas - maksimalus 30 kg svoris.
Automobilio matmenys: Automobilio svoris: 108 cm x 66 cm x 53 cm Automobilis sveria: Pakuotės matmenys: Svoris su pakuote: 111 cm x 59 cm 36,5 cm Svoris su pakuote:
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Red |
| Išmatavimai | 108 cm x 66 cm x 53 cm |
| Svoris | 17kg |
| Kita informacija | 65 |
| Reikalingi elementai | 12V4,5Ah |
| Prekės ženklas | Range Rover |
| Rekomenduojama | 2.4G |
| Detalių kiekis | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | + |
| Saugos diržai | + |
| Naudojimo trukmė | 1-2 hours |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-6 km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Pavarų dėžė | Automatic, 3 gears |
| Gaminio ilgis centimetrais | 65 |
| Eksplotacinis svoris | 17kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2.4G |
| Variklis | 2x45W |
| Baterija | 12V4,5Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |