Žaisliniai įrankiai dėžutėje 48 det.

Prekės kodas: KND4182

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Tai mažojo meistro rinkinys! Kalk vinį, suk grąžtą, pjauk pjūklu! Fantazijoms ribų nėra! 

Sudomins kiekvieną vaiką. Vaikas bus susidomėjęs ir užimtas valandų valandas. Tai puikus laikas kartu meistrauti su savo tėveliais.

Pakuotės išmatavimai: 24.5cm x 18.5cm x 13.5cm.

Replės: 15 cm x 6 cm x 1 cm.

Plaktukas: 15,5 cm x 8,5 cm x 2,5 cm.

Atsuktuvas: 13 cm x 10 cm x 4 cm.
Varžtas: 5 cm x 1 cm.
Pagrindas su skylutėmis: 16 cm x 8,5 cm x 8 cm.
Pakuotė: 24,5 cm x 18,5 cm x 13,5 cm.

Rekomenduojama nuo 3 metų amžiaus.

€899 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Žaisliniai įrankiai dėžutėje 48 detalės

Šie žaisliniai įrankiai kiekvienam mažąjam „pasidaryk pats“ entuziastui – tiek patyrusiam, tiek tik pradedančiam nuotykius statyti ir taisyti.

KODĖL VAIKAi MĖGSTA VAIDINTI SUAUGUSIŲ VAIDMENĮ?

Jau seniai žinoma, kad tėvai yra sektinas pavyzdys vaikams – tad stebėti ir mėgdžioti suaugusiuosius jiems labai svarbu.

Maži vaikai taip pat dažnai mėgsta padėti atlikti namų ruošos darbus.

Todėl žaislinės priemonės bus puikus būdas patenkinti vaikų smalsumą, kuris tikrai atsiras, kai tėvai naudos tikras priemones.

Komplektacijoje yra daug priedų, kurie pravers kiekvieno meistro žaidime. Žaislinės priemonės yra ryškių spalvų ir yra apgaulingai panašios į tikras, visa tai skatina vaikus aktyvioms pramogoms, kurios tikrai nesibaigs!

Rinkinys skatina kurti įvairius linksmus scenarijus. Nedidelis namo remontas? O gal savo dirbtuves, į kurias ateina klientai? Įrangos remontas? Vienintelė riba yra jūsų vaizduotė – jūsų klientai gali dirbti ir taisyti savo nuožiūra!

KODĖL SMAGU ŽAISTI?

Žaidimas su rinkiniu puikiai veikia vaikų rankinius įgūdžius. Kiekvienam iš prietaisų reikalingas skirtingas kūno judėjimas. Kalti vinis, sukti varžtus, pjauti medieną – viskas įmanoma, tereikia fantazijos!

Tai lavina kūrybinį mąstymą ir skatina vaizduotę. Tai taip pat gali paskatinti vaikus kurti dalykus pagal „pasidaryk pats“ idėją. Kiekvienas mažasis išradėjas išskleis sparnus su įrankių rinkiniu!

Plastikiniai įrankiai taip pat mokys vaikus „pasidaryk pats“ pagrindų ir kaip ateityje saugiai elgtis su įvairiais tikrais įrankiais. Ir kas žino, galbūt tai bus aistra ilgus metus!

SAUGI PRIEMONĖS VAIKAMS!

Visos rinkinyje esančios priemonės buvo sukurtos galvojant apie pačius mažiausius, todėl jiems visiškai saugios! Ir kiekvienas iš elementų yra pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų, todėl, kaip ir tikri įrankiai, jie taip pat gali būti naudojami ilgą laiką!

Rinkinys puikiai tiks kaip dovana kiekvienam mažąjam „pasidaryk pats“ entuziastui, svajojančiam būti meistru ar mėgstančiam padėti remontuojant namus. Puikus pasirinkimas mažiesiems inžinieriams!

TECHNINIAI PARAMETRAI:
Elementų skaičius: 48
Medžiaga: plastikas
Vaiko amžius: 3+
MATMENYS:
Replės: 15 cm x 6 cm x 1 cm
Plaktukas: 15,5 cm x 8,5 cm x 2,5 cm
Atsuktuvas: 13 cm x 10 cm x 4 cm
Varžtas: 5 cm x 1 cm
Pagrindas su skylutėmis: 16 cm x 8,5 cm x 8 cm
Pakuotė: 24,5 cm x 18,5 cm x 13,5 cm
Supakuotas estetiškoje plastikinėje dėžutėje.

 

 

 

Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Tai mažojo meistro rinkinys! Kalk vinį, suk grąžtą, pjauk pjūklu! Fantazijoms ribų nėra!  Su..
€899
Rašyk
Skambink