Folinių balionų rinkinys Happy Birthday 340x35 cm. (auksinė sp.)

Prekės kodas: KND4774

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Happy Birthday metalizuotas folijos balionas 340cm x 35cm aukso spalvos.

Matmenys: maždaug 340 cm x 35 cm.

Pakuotės išmatavimai: 24,5 cm x 18 cm.

€699 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Folinių balionų rinkinys Happy Birthday 340x35 cm. (auksinė sp.)

Jei norite padaryti gimtadienį išskirtiniu ir išraiškingu, mūsų išskirtinės auksinės spalvos folinių balionų kolekcija Happy Birthday yra tai, ko ieškote. Šis rinkinys ne tik suteiks jūsų šventei elegancijos ir šviesos, bet ir pridės džiaugsmo ir stulbinančio akcento.

Kiekvienas balionas rinkinyje atskleidžia auksinę šviesą, kuri atspindi šventės svarbą. Happy Birthday užrašas neabejotinai pridės šilumos ir žavesio šventei. Balionų švytėjimas sukuria pasakos nuotaiką, kurią kiekvienas svečias jausis ypatingai.

Mūsų foliniai balionai yra aukštos kokybės, spalvingi ir ilgai išsilaikantys. Jie tinkami tiek uždarose erdvėse, tiek lauke vykstančioms šventėms. Šis rinkinys taip pat gali būti puikus fono efektas nuotraukoms, prisimenant ypatingas akimirkas.

Pasirinkite originalų žavesį ir išskirtinumą su mūsų folinių gimtadienio balionų rinkiniu Happy Birthday auksinės spalvos. Šis rinkinys suteiks jūsų šventei prabangos ir šilumos. Leiskite balionams išreikšti jūsų sveikinimų šviesą ir džiaugsmą.

Nepamirškite, kad detalės kuria nepakartojamas akimirkas. Mūsų auksinės spalvos foliniai balionai su Happy Birthday užrašu tikrai pridės šventei žavesio, šilumos ir elegancijos. Pasidžiaukite stulbinančia šventės atmosfera su šiuo unikaliu rinkiniu!

Matmenys: maždaug 340 cm x 35 cm.

Pakuotės išmatavimai: 24,5 cm x 18 cm.

Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Happy Birthday metalizuotas folijos balionas 340cm x 35cm aukso spalvos. Matmenys: maždaug 340 cm..
€699
Rašyk
Skambink