Plastikinis sunkvežimis - savivartis 5484

Prekės kodas: KND4408

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Žaislas savivartis pagamintas iš patvaraus kokybiško, bekvapio plastiko.

Vaikams nuo 1 metų.

Išmatavimai: 31 x 20 x 19,5 cm

€899 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Plastikinis sunkvežimis - savivartis

Neįtikėtinas statybinės technikos pasaulis žavi vaikus ir suaugusiuosius. Didelės galingos mašinos žavi savo darbu. Nepravažiuojamus krūmynus ir pelkes jie paverčia greitkeliais, po jūromis stato tunelius ir rytojaus lėktuvams nutiesia dykumose kilimo ir tūpimo takus. Todėl žaislų parką sunku įsivaizduoti be sunkvežimių, traktorių, greiderių ir buldozerių.

Statybinės įrangos serijoje iš TechnoK papildymo - savivartis spalvingoje spalvų skalėje. Tokiu žaislu apsidžiaugs kiekviena mergaitė, nes su mašinėlėmis įdomu žaisti visiems vaikams.

Savivartis taps mėgstamiausiu kiekvienos princesės žaislu ir užims garbingą vietą žaidimų kambaryje. Įdomu sugalvoti naujų ir naujų žaidimų smėlio dėžėje, lauke ir namuose su rašomąja mašinėle. Galima gabenti medžiagas viduramžių pilių, modernių oro uostų ir originalių pastatų statybai. Ant erdvaus sulankstomo korpuso lengva pakrauti ir iškrauti smėlį, žvyrą ar net sniegą ar kitas statybines medžiagas. Tvirti dideli ratai su protektoriumi suteikia automobiliui didelį pravažumą įvairiuose keliuose. Taigi savivartis puikiai važiuoja žole, smėliu ir purvo keliu. Buferio priekyje yra virvės skylė, kad jūsų mėgstamiausias žaislas visada būtų šalia žaidžiant žaidimų aikštelėje.

 

Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Žaislas savivartis pagamintas iš patvaraus kokybiško, bekvapio plastiko. Vaikams nu..
€899
Rašyk
Skambink