Battery Vehicle FT-938 Yellow Painted 4x4
Size of the package:
122cm x 66.5cm x 43cm
Package Weight:
22.6 kg
| Color | Yellow Painting |
| Measurements | 122cm x 66cm x 42cm |
| Other information | FT-938 |
| Recommended | 30kg |
| Sėdynės | Miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | ✓ |
| Saugos diržai | ✓ |
| Naudojimo trukmė | 1-2 hours |
| Muzika ir garsai | MP3 AUX |
| Ratai | EVA |
| Max. Speed | 5km/h |
| Lights | Headlights |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Operating weight | 18kg |
| Remote control | 2.4G |
| Engine | 4x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |