BMW i4 4x4 JE1009 Battery-Powered Ride-On Car, Red
Package dimensions:
117 cm x 58 cm x 27 cm
Package weight:
20 kg
| Color | Red |
| Measurements | 115 cm x 67 cm x 45 cm |
| Cita informācija | BMW JE1009 |
| Recommended | 30kg |
| Sėdynės | Miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | ✓ |
| Saugos diržai | ✓ |
| Naudojimo trukmė | 1-2 hours |
| Muzika ir garsai | MP3 AUX |
| Ratai | EVA |
| Max. Speed | 3-6km/h |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Operating weight | 16kg |
| Remote control | 2.4G |
| Engine | 4x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |