Quad na akumulator GTS 1188-A
Wspólne wycieczki z naszym quadem dostarczą mnóstwo frajdy nie tylko młodemu kierowcy, ale i rodzicom. Być może taka rozrywka będzie stanowić początek pasji motoryzacyjnej, którą w przyszłości dziecko będzie dzielić z tatą? Wybierz nasz quad GTS1188A i poznaj jego wszystkie atuty i możliwości.
Uważamy, że wykonanie z tworzywa najwyższej jakości w połączeniu z mocną, dużą konstrukcją, zadowoli gusta najmłodszych użytkowników. Sportowy design i stylistyka wzorowane na pojazdach wyścigowych tylko zachęcą dziecko do aktywności. Plastikowe koła z gumową opaską, automatyczny hamulec nie tylko podniosą komfort użytkowania dziecięcego quada, ale i poziom bezpieczeństwa.
Dane techniczne quada GTS1188A również są imponujące. Prędkość, jaką może osiągnąć sprzęt, wynosi ok 3 km/h, a czas jazdy po około 8-godzinnym ładowaniu to ok. 1 godziny. Silnik 45 W oraz akumulator 6V4,5Ah gwarantują doskonałe przeżycia płynące z jazdy.
Decydując się na ten przedmiot, warto pamiętać, że zabawkowy quad według zaleceń producenta przeznaczony jest dla dzieci w wieku 18-36 miesięcy.
Wymiary opakowania: 65 cm x 34 cm x 29,5 cm
Waga z opakowaniem: 5,7 kg
| Color | White |
| Measurements | 78.5 cm x 40.5 cm x 46 cm |
| Cita informācija | Quad GTS1188-A |
| Recommended | 20kg |
| Sėdynės | Plastic |
| Atidaromos durys | X |
| Saugos diržai | X |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | Music |
| Ratai | Plastic with a Rubber Stripe |
| Max. Speed | 3km/h |
| Lights | Headlights |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward) |
| Operating weight | 5kg |
| Remote control | X |
| Engine | 1x45W |
| Battery | 1x6V4,5Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |