Auto Battery Lamborghini XXL A8803 Blue 24V
Size of the package:
173cm x 97cm x 52cm
Package Weight:
89 kg
| Color | Blue |
| Measurements | 176 cm x 108 cm x 63 cm |
| Weight | 76 kg |
| AGE RANGE | od 6 lat |
| Other information | 173 |
| Required items | 24V14Ah |
| Recommended | X |
| Amount of details | 8 hours |
| Sėdynės | Miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | + |
| Saugos diržai | + |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | MP3 USB |
| Ratai | Pumped |
| Max. Speed | 6-12km/h |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Gearbox | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Product length in centimeters | 173 |
| Operating weight | 76 kg |
| Remote control | X |
| Engine | 200W |
| Battery | 24V14Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |