Battery Vehicle A730-2 Black
Size of the package:
149 cm x 63 cm x 42 cm
Package weight:
31 kg
| Color | Black |
| Measurements | 150cm x 79cm x 72cm |
| Weight | 26kg |
| Other information | 149 |
| Required items | 2x12V7Ah |
| Recommended | 2,4G |
| Amount of details | 8 hours |
| Sėdynės | Miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | ✕ |
| Saugos diržai | ✕ |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | MP3, USB and Melodies Music Panel |
| Ratai | EVA |
| Max. Speed | 6-9 km/h |
| Lights | Headlights |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Product length in centimeters | 149 |
| Operating weight | 26kg |
| Remote control | 2,4G |
| Engine | 4x200W |
| Battery | 2x12V7Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |