Wymiary opakowania:
116 x 56 x 31,5 cm
Waga opakowania:
20,2 kg
| Color | Red Painting |
| Measurements | 115cm x 55cm x 50cm |
| Weight | 14,5kg |
| Other information | 116 |
| Required items | 1x12V7Ah |
| Brand name | BMW |
| Recommended | 55 |
| Amount of details | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | + |
| Durų skaičius | 2 |
| Saugos diržai | + |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | MP3 AUX |
| Transporto priemonės plotis | 55 |
| Ratai | EVA |
| Max. Speed | 3-6km/h |
| Lights | Headlights |
| Number of seats | 1 |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Product length in centimeters | 116 |
| Operating weight | 14,5kg |
| Remote control | 2.4G |
| Engine | 2x45W |
| Vehicle length | 115 |
| Battery | 1x12V7Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |