Battery Motor JT5002A Red
Size of the package:
109 cm x 39 cm x 55 cm
Package weight:
20 kg
| Color | Red |
| Measurements | 111 cm x 62 cm x 76 cm |
| Weight | 8 kg |
| Other information | 109 |
| Required items | 12V7Ah |
| Recommended | ✕ |
| Amount of details | 8 hours |
| Sėdynės | Tworzywo sztuczne |
| Atidaromos durys | ✕ |
| Saugos diržai | ✕ |
| Naudojimo trukmė | 1 godzina |
| Muzika ir garsai | MP3 USB |
| Ratai | Plastic with a Rubber Stripe |
| Max. Speed | 3-6 km/h |
| Lights | Headlights |
| Gearbox | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Operating weight | 8 kg |
| Remote control | ✕ |
| Engine | 2x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |