Quad Battery S615 Red 24V
Size of the package:
107cm x 57cm x 48cm
Packaging weight:
23.8 kg
| Color | Red |
| Measurements | 113cm x 66cm x 72cm |
| Weight | 20kg |
| Other information | Red |
| Required items | 24V7Ah |
| Recommended | Miękka ekoskóra |
| Amount of details | 8 hours |
| Sėdynės | Miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | ✕ |
| Saugos diržai | ✕ |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | Music Panel |
| Ratai | EVA |
| Max. Speed | 3-8km/h |
| Lights | Headlights |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Operating weight | 20kg |
| Engine | 4x80W |
| Battery | 24V7Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |