Quad na akumulator BDM0906 Czarny na Pompowanych Kołach
Wspólne wycieczki z naszym quadem dostarczą mnóstwo frajdy nie tylko młodemu kierowcy, ale i rodzicom. Być może taka rozrywka będzie stanowić początek pasji motoryzacyjnej, którą w przyszłości dziecko będzie dzielić z tatą? Wybierz naszego quada BDM0906 i poznaj jego wszystkie atuty i możliwości.
Uważamy, że wykonanie z tworzywa najwyższej jakości w połączeniu z mocną, dużą konstrukcją, zadowoli gusta najmłodszych użytkowników. Sportowy design i stylistyka wzorowane na pojazdach wyścigowych tylko zachęcą dziecko do aktywności. Czym jeszcze odznacza się ten sprzęt? Zdalnym sterowaniem 2.4G oraz działającymi światłami znajdującymi się w przedniej i tylnej części dwuśladu. Skórzane, miękkie siedzisko, gumowe pompowane koła, a także amortyzatory i elektryczny hamulec nie tylko podniosą komfort użytkowania dziecięcego quada, ale i poziom bezpieczeństwa.
Dane techniczne quada BDM0906 również są imponujące. Prędkość, jaką może osiągnąć sprzęt, wynosi od 3 do 5 km/h, a czas jazdy po około 8-godzinnym ładowaniu to 1,5 godziny. Podwójny silnik 45W oraz akumulator 12 V 7Ah gwarantują doskonałe przeżycia płynące z jazdy.
Decydując się na ten przedmiot, warto pamiętać, że zabawkowy quad według zaleceń producenta przeznaczony jest dla dzieci, które ukończyły 3. rok życia.
Wymiary opakowania: 100 x 60 x 40 cm
Waga: 23,4 kg
| Color | Black |
| Measurements | 100cm x 65cm x 74cm |
| Weight | 20kg |
| Other information | 65 |
| Required items | 12V7Ah |
| Brand name | Pozostałe |
| Recommended | 2.4G |
| Amount of details | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | X |
| Saugos diržai | X |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | Mode switch available |
| Ratai | Rubber |
| Max. Speed | 3-5km/h |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Product length in centimeters | 65 |
| Operating weight | 20kg |
| Remote control | 2.4G |
| Engine | 2x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |