Vehicle On Accumulator WMT-666 Black
Size of the package:
85cm x 25cm x 46cm
Package Weight:
10kg
| Color | Black |
| Measurements | 90 cm x 47 cm x 43 cm |
| Weight | 8,7 kg |
| Other information | Black |
| Required items | 2x6V4,5Ah |
| Recommended | 2.4G |
| Amount of details | 8 hours |
| Sėdynės | Plastic |
| Atidaromos durys | ✓ |
| Saugos diržai | ✓ |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | Plastic |
| Max. Speed | 4 km/h |
| Lights | Headlights |
| Operating weight | 8,7 kg |
| Remote control | 2.4G |
| Engine | 2x45W |
| Battery | 2x6V4,5Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |