Battery-operated tractor with trailer Hercules Yellow 24V
Size of the package:
140cm x 70cm x 43cm
Packaging weight:
37kg
| Color | Yellow |
| Measurements | 226cm x 72 cm x 105 cm |
| Weight | 30kg |
| Cita informācija | Yellow |
| Required items | 24V7Ah |
| Recommended | + |
| Amount of details | 8 hours |
| Sėdynės | Plastic |
| Saugos diržai | + |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | Panel muzyczny z MP3, USB, |
| Ratai | Plastic with a Rubber Stripe |
| Max. Speed | 3-6 km/h |
| Lights | Headlights |
| Operating weight | 30kg |
| Remote control | 2.4G |
| Engine | 2x45W |
| Battery | 24V7Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |