Battery Tractor HC-306 Green 24V
Packaged dimensions:
125cm x 58cm x 37cm
Packaging weight:
31.5 kg
| Color | Green |
| Measurements | 130 cm x 83 cm x 71 cm |
| Weight | 27kg |
| Cita informācija | Green |
| Required items | 24V7Ah |
| Recommended | 2,4G |
| Amount of details | 8 hours |
| Sėdynės | Plastic |
| Atidaromos durys | ✕ |
| Saugos diržai | ✓ |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | EVA |
| Max. Speed | 6-8 km/h |
| Lights | Headlights |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Operating weight | 27kg |
| Remote control | 2,4G |
| Engine | 2x95W |
| Battery | 24V7Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |