Folinis balionas Auksinė žvaigždutė 48 cm.

Prekės kodas: KND4769

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Dydis apie 48cm.

Pakuotės išmatavimai: 12cm X 15,5cm.

€199 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Folinis balionas Auksinė žvaigždutė 48 cm.

Jei ieškote būdo pridėti blizgesio ir elegancijos jūsų renginiui, mūsų išskirtinė auksinė žvaigždutės formos folinė dekoracija yra tai, ko jums reikia. Šis balionas ne tik suteiks išskirtinumo jūsų šventei, bet ir sukuria efektą, primenančią prabangias dangaus akimirkas.

Balionas pasižymi žavia auksine spalva, kuri švyti kaip tikros žvaigždės šviesa. Jo dizainas sukurtas taip, kad būtų ypatingai gražus tiek atskirai, tiek grupėmis. Ši auksinė žvaigždutė puikiai tinka įvairioms šventėms: gimtadieniui, vestuvėms, šventinei vakarienei ar metų pabaigos renginiui.

Mūsų foliniai balionai yra aukštos kokybės ir atlaikys ilgą laiką. Jie puikiai atrodo tiek uždarose erdvėse, tiek lauke. Auksinė žvaigždutė taip pat gali būti nuostabi fotografijų fono detalė – su ja sugriebkite nepakartojamas šventės akimirkas.

Sukurkite šviesą ir prabangą su mūsų išskirtine auksine žvaigždute foliniu balionu. Šis balionas suteiks jūsų šventei glamūro ir švyties. Nuo mažojo iki didelio renginio – ši auksinė žvaigždutė bus neišvengiamas dėmesio fokusas.

Nepamirškite, kad detalės svarbios kuriant ypatingas akimirkas. Mūsų auksinė žvaigždutė foliniame balione pridės elegancijos ir blizgesio jūsų šventei. Leiskite jai švyti ir pritraukti dėmesį, o rezultatas tikrai neprilygs jokiam kitam balionui!

Dydis apie 48cm.

Pakuotės išmatavimai: 12cm X 15,5cm.

Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Dydis apie 48cm. Pakuotės išmatavimai: 12cm X 15,5cm. ..
€199
Rašyk
Skambink