Folinis balionas Elniuko galva 73x64 cm.

Prekės kodas: KND4771

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Matmenys po pripūtimo: maždaug 73 cm x 64 cm.

Pakuotės matmenys: 20 cm x 20 cm.

Galima pripūsti oru ar helio dujomis.

€499 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Folinis balionas Elniuko galva 73x64 cm.

Su mūsų unikaliu foliniu balionu, kuriame užfiksuota elegantiška elniuko galva, galite pridėti ypatingos ir stilingos nuotaikos jūsų renginiui. Šis balionas ne tik suteiks išskirtinumo jūsų šventei, bet ir sukuria šiltą ir jaukų atmosferos akcentą.

Elniuko galva atrodo lyg išgryninta šaltinių pasaka. Ji puikiai tinka tiek kūdikių gimtadieniams, tiek suaugusiųjų metų pabaigos renginiams. Šio baliono dizainas yra atidžiai sukurtas, kad įamžintų šventinę akimirką išskirtine ir nepakartojama forma.

Mūsų foliniai balionai pasižymi didelės kokybės medžiagomis ir ryškiomis spalvomis. Jie yra puikus pasirinkimas tiek uždarose erdvėse, tiek lauke vykstančioms šventėms. Elniuko galva taip pat gali tapti puikia fotografijų fono detalė – su ja prisiminkite nepakartojamas akimirkas.

Kurkite jaukumą, stilingumą ir originalumą su mūsų išskirtiniu foliniu balionu, kuriame užfiksuota elniuko galva. Šis balionas suteiks jūsų renginiui šilumos ir elegancijos. Leiskite jam pridėti išskirtinės nuotaikos ir pasakos žavesio.

Nepamirškite, kad šventės detalės yra tai, kas sukuria ypatingą nuotaiką ir prisideda prie neprilygstamų prisiminimų. Mūsų folinis balionas su elniuko galva tikrai taps vienu iš jūsų renginio aukso akcentų. Įeikite į šventinę atmosferą su šia išskirtine ir žavia dekoracija!

Matmenys po pripūtimo: maždaug 73 cm x 64 cm.

Pakuotės matmenys: 20 cm x 20 cm.

Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Matmenys po pripūtimo: maždaug 73 cm x 64 cm. Pakuotės matmenys: 20 cm x 20 cm. Galima pripūst..
€499
Rašyk
Skambink