Folinis gimtadienio balionas - Rožinė katytė (48x36 cm)

Prekės kodas: KND4767

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Matmenys: maždaug 48 cm x 36 cm.

Pakuotės išmatavimai: 14cm x 20cm.

€299 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Folinis gimtadienio balionas - Rožinė katytė (48x36 cm)

Jei planuojate sukurti nepakartojamą ir mielą gimtadienio šventę, mūsų unikalus folinis gimtadienio balionas su katytės motyvu yra tai, ko ieškote. Šis balionas ne tik išskirtinai papuoš jūsų šventę, bet ir pridės spalvų, šilumos ir linksmumo.

Baliono forma – rožinė katytė su žaismingu pažiūrėjimu, sukels šilumą šventės atmosferoje. Jos žavesys ir žaismingumas neabejotinai pritrauks dėmesį ir sukels šypsenas visuose renginio dalyviuose. Tai puikus pasirinkimas tiek vaikams, tiek suaugusiems, norintiems padaryti šią dieną išskirtine.

Mūsų foliniai balionai yra aukštos kokybės, spalvingi ir patvarūs. Jie puikiai tiks tiek viduje, tiek lauke vykstančioms šventėms. Katytės balionas taip pat yra puiki detalė fotografijoms – su juo sukursite nuostabų fono efektą, kuris prisimins šią dieną ilgai.

Suteikite jūsų šventei žavesio, linksmybių ir jaukumo su mūsų unikaliu foliniu gimtadienio balionu su katytės motyvu. Pasirinkę šį balioną, jūs parodysite, kad ši šventė yra ypatinga ir kad norite, jog visi ją prisimintų. Šis balionas taip pat gali būti puiki dovanos dalis – jis ne tik papuoš, bet ir išreikš jūsų rūpestį ir dėmesį.

Šventės dieną pasirinkite originalumą, meilę ir žavesį su mūsų foliniu gimtadienio balionu su katytės motyvu. Ši baliono detalė tikrai pridės daugiau džiaugsmo, šilumos ir malonumo jūsų šventės akimirkoms.

Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Matmenys: maždaug 48 cm x 36 cm. Pakuotės išmatavimai: 14cm x 20cm. ..
€299
Rašyk
Skambink