Karnavalinis zuikio kostiumas mergaitei (sijonas ir galvos lankelis)

Prekės kodas: KND4809

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Komplekte yra galvos lankelis švelniomis ausytėmis ir morka, bei  oranžinis tiulio sijonas - Jūsų vaikas galės pasipuošti kaip gerai pažįstamas gyvūnas - kiškis!

Matmenys:

Sijonas (maks. plotis x ilgis): 48 cm x 40,5 cm.

Galvos juosta (aukštis): 29 cm.


Kostiumas supakuotas į pakuotę.

€799 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Karnavalinis zuikio kostiumas mergaitei (sijonas ir lankelis)

Ieškote puikaus kostiumo puošniam suknelių vakarėliui, kuris pradžiugintų jūsų vaiką ir kitus? Galite baigti paieškas – draugiškas zuikio kostiumas tikrai sužavės kiekvieną!

Komplekte yra galvos lankelis švelniomis ausytėmis ir morka, bet ir oranžinis tiulio sijonas - Jūsų vaikas galės pasipuošti kaip gerai pažįstamas gyvūnas!

Kiškučio kostiumas bus fantastiška maskuotė Helovinui, kostiumų vakarėliui ar teminiam vakarėliui. Atpažįstamos ausytės ir morkos tikrai garantuos, kad visi žinos, kuo pasipuošęs Jūsų mažylis – klasika niekada nenuvilia!

Tačiau vaikai tikrai mielai įtrauks visą kostiumą į savo kasdienį žaidimą, atlikdami mielo gyvūno vaidmenį. Tokios linksmybės turės didelę įtaką vaikų kūrybiškumui ir kiekvieną akimirką pavers malonesne. Be to, tai paskatins šiek tiek mankštintis, o tai svarbu tinkamam vaikų vystymuisi.

Visas komplektas yra puikus pagrindas sukurti žavingą kostiumą – elementus galima derinti su kitais aksesuarais ir kaukėmis ir sukurti originaliausią kostiumą, kuris išpildys Jūsų vaiko svajones.

Visi elementai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgą naudojimą ir patogumą dėvint. Ant galvos lankelio ausytės ir morkos sutvirtinti, kad nenukristų, o sijonas pagamintas iš 3 sluoksnių išsikišusio tiulio, todėl gražiai atrodys bet kada. Aksesuarų dydis taip pat universalus – sukurtas taip, kad tiktų kiekvienam.

Matmenys:

Sijonas (maks. plotis x ilgis): 48 cm x 40,5 cm.

Galvos juosta (aukštis): 29 cm.

Kostiumas supakuotas į pakuotę.

Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Komplekte yra galvos lankelis švelniomis ausytėmis ir morka, bei  oranžinis tiulio sijon..
€799
Rašyk
Skambink