Dekoracijos keksiukams - Gandras (rožinė/auksinė sp.)

Prekės kodas: KND4765

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Dekoracijos papuošti keksiukus. Gandras su priedais, švelnios rožinės/auksinės spalvos.

Kiekis: 7 vnt.

Aukštis - 11 - 12 cm.

Pakuotės matmenys: 110 mm x 190 mm.

€199 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Dekoracijos keksiukams - Gandras (rožinė/auksinė sp.)

Mūsų išskirtinės dekoracijos ant keksiukų pristato nepakartojamą galimybę pakeisti įprastus momentus į nepaprastą patirtį. Jūsų akimis susiformavęs mažas ir žaismingas gandras taps ne tik keksiuko dalimi, bet ir tikru meniniu kūriniu, kuris iškels kiekvieną šventę į kitą lygį.

Rožiniai debesėliai, sukuriantys įspūdį, tarsi gandras leidžiasi į šilumą kupiną kelionę tarp minkštų debesų. Šis romantinis elementas suteiks jūsų šventei subtilumo ir jaukumo. Auksinės žvaigždutės, spindinčios kaip švieslentės, papuoš keksiukus ir įkvėps juos pačiais žiburiškiausiais akimirkų prisiminimais.

Visos dekoracijos yra atidžiai rankų darbo, kad jūsų keksiukai ne tik atrodytų išskirtinai, bet ir atrodytų taip pat ypatingai. Kiekvienas keksiukas taps meniniu kūriniu, kuris atskleis jūsų rūpestį ir dėmesį smulkmenoms.

Nepraleiskite šios galimybės pasidalinti ypatingu momentu su jūsų artimaisiais ir draugais. Dabar jūs galite sukurti ne tik gardžius skanėstus, bet ir pasaka apie šilumą, meilę bei kartu praleistą laiką.

Kiekis: 7 vnt.

Aukštis - 11 - 12 cm.

Pakuotės matmenys: 110 mm x 190 mm.

Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Dekoracijos papuošti keksiukus. Gandras su priedais, švelnios rožinės/auksinės spalvos..
€199
Rašyk
Skambink