LEGO City 60287 Traktorius

Prekės kodas: KND4713

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

LEGO City 60287 konstruktorius traktorius

Rekomenduojama nuo 5 metų.

Dalys: 148 VNT

€1799 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

LEGO City 60287 Traktorius

Užveskite vaikų kūrybiškumą su LEGO® City traktoriaus (60287) žaidimo rinkiniu. Šis šaunus traktoriaus žaislas pasižymi daugybe tikroviškų ypatybių, įskaitant dideles galines padangas, lankstų kaušą ir pakeliamą strėlę. Su ūkininko ir jo dukros minifigūrėlėmis, triušio figūrėle, 2 šieno ritiniais ir daržovių dėže, viskas paruošta smagiems ūkio nuotykiams.

Aiškias šio LEGO rinkinio instrukcijas rasite dėžutėje. Arba galite prisijungti prie interneto ir atsisiųsti Instructions PLUS, kurios yra programos LEGO Building Instructions dalis. Šis interaktyvus konstravimo vadovas su priartinimo ir pasukimo įrankiais padeda pradedantiesiems tapti konstravimo meistrais.

LEGO City didžiųjų transporto priemonių rinkiniai išsiskiria tikroviškomis mašinomis su smagiais personažais, kurie įkvepia žaisti. Vaikai gali susipažinti su mėgstamomis transporto priemonėmis ir lavinti fizinius įgūdžius bei įgyti pasitikėjimo savimi.

  • Padėkite kūrybiškumui kopti aukštyn su šiuo legendiniu LEGO® City Traktoriaus (60287) žaidimo rinkiniu, kuris taps įspūdinga pažintimi su įspūdingu LEGO City pasauliu. Idealiai tinka berniukams ir mergaitėms nuo 5 metų amžiaus.
  • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukurti šaunų traktorių su daugybe tikroviškų ypatybių, bei 2 šieno ritiniai, daržovių elementų dėžė, ūkininko ir jo dukters minifigūrėlės bei triušio figūrėlė.
  • Šis LEGO® City Traktoriaus (60287) žaislas turi milžiniškas galines padangas, lankstų kaušą, pakeliamą strėlę ir kabiną minifigūrėlei. Vaikai gali jį derinti su kitais LEGO žaidimo rinkiniais smagiam žaidimui ir šauniam eksponavimui.
  • Šis LEGO® City Didžiųjų transporto priemonių traktoriaus konstravimo rinkinys taps puikia Kalėdų, gimtadienio ar bet kurios kitos progos staigmena berniukams ir mergaitėms nuo 5 metų amžiaus.
  • Sukonstruotas traktorius yra 10 cm aukščio, 17 cm ilgio ir 7 cm pločio.
  • Priedus sudaro dėžė su moliūgu, obuoliu ir morkomisbei 2 šieno ritiniai.
  • Su spausdintomis konstravimo instrukcijomis ir Instructions PLUS – interaktyviu konstravimo vadovu vaikams. Jos yra nemokamos programos LEGO® Building Instructions išmaniesiems įrenginiams dalis.
  • LEGO® City Didžiųjų transporto priemonių žaislai įkvepia kūrybiškam žaidimui, kuris padeda vaikams lavinti fizinius įgūdžius ir įgyti pasitikėjimo, tyrinėjant transporto priemones ir scenarijus, kurie smagiai atspindi tikrovę.
  • Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
  • LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežčiausius pasaulinius saugos standartus.
Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
LEGO City 60287 konstruktorius traktorius Rekomenduojama nuo 5 metų. Dalys: 148 VNT ..
€1799
Rašyk
Skambink