LEGO City 60325 Betonvežis

Prekės kodas: KND4724

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

LEGO City 60325 Betonvežis

Rekomenduojama nuo 4 metų.

Dalys: 85 VNT

€1799 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

LEGO City 60325 Betonvežis

Įdarbinkite vaikų vaizduotę su LEGO® City Betonvežiu (60325). Ši žaislinė statybinė transporto priemonė su atidaroma vairuotojo kabina sukamu maišymo būgnu, turi žaislinį pneumatinį kūjį, karutį ir kelio darbų ženklą. Pridėjus 2 darbininkų minifigūrėles, galima išradingai žaisti ištisas valandas.

Šis 4+ žaidimo rinkinys vaikams padeda vaikams iš anksto suformuotu pradinės kaladėlės pagrindu, nuo kurio galima pradėti, nuosekliu iliustruotu konstravimo vadovu ir interaktyviomis skaitmeninėmis konstravimo instrukcijomis. Skaitmeninis vadovas, pasiekiamas nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, turi patogių priartinimo ir pasukimo įrankių, kurie suteikia vaikams galimybę apžiūrėti užbaigtą modelį konstruojant.

Vaikai auga nuostabių transporto priemonių ir mašinų apsuptyje, o su LEGO City Didžiųjų transporto priemonių rinkiniais jie gali jas pažinti iš arčiau, žaisdami su tikroviškai modeliais ir smagiais personažais, kurie įkvepia nevaržomam išradingam žaidimui

  • Smagi statybinė transporto priemonė. Statyti kur kas smagiau su LEGO® City Betonvežiu (60325). Šis įkvepiantis žaislinis sunkvežimis, sukurtas vaikams nuo 4 metų amžiaus, suteikia kur kas daugiau nei betoną.
  • Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti LEGO® City Betonvežį, ir žaislinis karutis, pneumatinis kūjis, kelio darbų ženklas bei 2 darbuotojų minifigūrėlės.
  • Tikroviškas žaidimas. Betonvežis turi sukamą maišymo būgną, kuriame gabenami žaislinio betono elementai išpilami per išlankstomą lataką transporto priemonės gale, kaip ir tikroje mašinoje.
  • Smagus žaislas vaikams. Galima padovanoti kaip gimtadienio ar bet kurios kitos progos dovaną berniukams ir mergaitėms nuo 4 metų amžiaus.
  • Patogu nešioti ir pasidėti. Sukonstruotas žaislinis betonvežis yra 9 cm aukščio, 14 cm ilgio ir 7 cm pločio.
  • LEGO® City 4+ žaidimo rinkinys. Su LEGO® pradinės kaladėlės elementu, iliustruotu konstravimo vadovu ir skaitmeninėmis konstravimo instrukcijomis, pasiekiamomis nemokamoje programėlėje LEGO Building Instructions.
  • Su interaktyviu konstravimo vadovu. Vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti modelį iš visų kampų, konstruodami su nemokama LEGO® Building Instructions programėle, išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.
  • Lavina vaikų įgūdžius.  LEGO® City Didžiųjų transporto priemonių rinkiniai padeda vaikams įgyti pasitikėjimo savimi ir lavinti pagrindinius įgūdžius su tikroviškais modeliais ir smagiais personažais, kurie įkvepia nevaržomam kūrybingam žaidimui.
  • Aukščiausios kokybės žaislai. Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
  • Svarbiausia sauga. LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.
Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
LEGO City 60325 Betonvežis Rekomenduojama nuo 4 metų. Dalys: 85 VNT ..
€1799
Rašyk
Skambink