Balansavimo žaidimas - Statomi mediniai akmenys 16 dalių

Prekės kodas: KND4814

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Fantastiškas mokomasis žaidimas su balansavimo akmenimis. Žaidimo tikslas – uždėti akmenis vieną ant kito ir sukurti bokštą.

Bokštas lavins rankinius įgūdžius ir loginį mąstymą. Medžiaga: mediena. Elementų skaičius: 16.

Pakuotės išmatavimai: 17.5 x 11 x 5 cm.

Rekomenduojama nuo 3 metų.

€1499 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Fantastiškas Mokomasis Žaidimas su Balansavimo Akmenimis - Lavinkite Vaiko Rankinius Įgūdžius ir Loginį Mąstymą!

Mūsų mokomasis žaidimas su balansavimo akmenimis pristato neįtikėtiną galimybę kurti bokštą iš medinių akmenų. Šio žaidimo tikslas yra dėti akmenis vieną ant kito ir sukurti aukštą bokštą, tuo pačiu lavindamas vaiko rankinius įgūdžius ir skatinant jo loginį mąstymą.

Žaislo savybės:

  • Medinė medžiaga užtikrina ilgaamžiškumą ir patvarumą.
  • Žaidimo rinkinyje yra net 16 mediniai akmenys, kurie gali būti bet kokios formos, leisdami jūsų vaikui kurti įspūdingus bokštus. Skirtingos spalvos akmenys suteikia dar daugiau kūrybiškumo galimybių.
  • Žaidimas su balansavimo akmenimis puikiai lavina rankų ir akinių-rankų koordinaciją, miklumą, bei skatina loginį mąstymą. Tai taip pat moko kantrybės ir susikaupimo, nes kuriant bokštą reikia dėti pastangas ir kurti ryškius planus.
  • Gražios ir ryškios spalvos ne tik suteikia žaidimui estetinę vertę, bet ir pritraukia vaikų dėmesį, skatinant ilgesnį ir kūrybingesnį žaidimą.

Šis žaidimas yra rekomenduojamas nuo 3 metų ir puikiai tinka ne tik smagiam laiko praleidimui, bet ir kaip puiki galimybė lavinti vaiko kūrybiškumą ir žvalumą. Mediniai žaislai yra žinomi savo ilgaamžiškumu, todėl galite būti tikri, kad jūsų vaikas ilgai mėgausis šiuo žaidimu. Pabandykite šį žaidimą ir praleiskite kokybišką laiką su visą šeimą namuose, palikdami nuobodulį už nugaros!

 

Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Fantastiškas mokomasis žaidimas su balansavimo akmenimis. Žaidimo tikslas – uždėti akme..
€1499
Rašyk
Skambink