Sensorinis rūšiavimo žaidimas su formomis (4608)

Prekės kodas: KND4608

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Neįprastas rūšiuotojas su 10 spalvingų kaladėlių. Be klasikinių sienelių, rūšiuotojas turi spalvingas gumytes, kurias mažyliui teks pajudinti, kad į vidų įdėtų kaladėles.

Kiekvienas blokas yra skirtingas ir turi skirtingą tekstūrą. Amžius: 18m+.

Medžiaga: plastikas. Rūšiuoklio išmatavimai: 12 x 12 x 12,5cm.

€999 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Sensorinis rūšiavimo žaidimas su formomis

Geras žaislas turėtų teikti daug pramogų, bet ir teigiamai paveikti vaiko vystymąsi. Ir šis žaislas yra kaip tik toks žaislas!

Lanksčio kubo forma rūšiavimo žaislas puikiai paveiks daugybę vaikų įgūdžių, bet ir suteiks daug smagių pramogų – tai yra, suteiks visko, ko tikitės ieškant kito žaislo savo mažyliui!

Žaisti su rūšiuotoju itin paprasta – mažylis turi įdėti spalvotas gabalėlius į kubą. Tačiau šis rūšiuotojas yra šiek tiek kitoks. Be įprastų spalvingų aksesuarų formos išpjovų, jame yra ir sienelės su guminėmis juostelėmis, pro kurias galima išspausti ir kaladėles!

Žinoma, papildoma užduotis bus ir spalvingų kaladėlių ištraukimas iš žaislo vidaus, o tai bus toks pat iššūkis ir įdomus, kaip ir dėti detales į vidų!

Tačiau, nepaisant savo paprastumo, žaislas tikrai suteikia daug edukacinės vertės, kuri dažniausiai nebus naudinga ateityje!

Ryškių spalvų juostelės ir spalvingos kaladėlės tikrai patrauks mažylio dėmesį ir paskatins jį aktyviai žaisti! Be to, ryškios spalvos teigiamai paveiks vaiko suvokimą ir pažinimo įgūdžius!

Kiekvienas iš kaladėlių turi skirtingą formą, taip pat spalvą – tai bus puiki proga išmokti spalvų ir pagrindinių formų pavadinimus. Tačiau kiekvienas blokas taip pat turi skirtingą tekstūrą. Įvairūs akcentai stimuliuos mažylio pirštelius ir teigiamai paveiks jautrumą bei gebėjimą atpažinti formas!

Iš pradžių išspausti kaladėles per elastines juostas gali būti iššūkis mažyliui, tačiau šiek tiek pasipraktikavus visas žaidimas bus daug lengvesnis! Be to, norint manevruoti kaladėlėmis, reikės mąstyti, derinti ir rasti kūrybiškų sprendimų, pritaikytų mažyliui!

Gumos atitraukimas, spalvingų gumyčių tempimas, judinimas ir pakreipimas taip pat bus puiki rankinių įgūdžių lavinimas, kurio metu mažylis įgis jėgų ir pirštų tikslumo, bet ir pagerins akių-rankų koordinaciją!

Dėl patvarių ir saugių medžiagų naudojimo šį žaislą galite dovanoti savo vaikui be baimės. Su juo jis tikrai praleis daug malonių ir tobulėjančių akimirkų!


Rinkinyje rasite:

  • Rūšiavimo kubas
  • Įvairių formų spalvingos kaladėlės x10

Techniniai parametrai:

  • Plastmasinis.
  • Vartotojo amžius: 18m+

Matmenys:

  • Kubas: 12 cm x 12 cm x 12,5 cm
  • Pavyzdinė kaladėlė: 6 cm x 4,5 cm x 4 cm
  • Pakuotė: 12 cm x 12 cm x 12,5 cm
Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Žaislinis indelių rinkinys su virtuvėle kiekvienai namų šeimininkei. Rekomenduojama vaikams ..
€1599
873
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Neįprastas rūšiuotojas su 10 spalvingų kaladėlių. Be klasikinių sienelių, rūšiuotojas ..
€999
Rašyk
Skambink