Lavinamoji žiedų piramidė 31 cm aukščio

Prekės kodas: KND4590

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Spalvotų žiedų piramidės žaislas yra mokymosi ir tobulėjimo priemonė. Eksperimentuodami ir spręsdami problemas vaikai tobulina kritinio mąstymo įgūdžius ir ugdo erdvinį suvokimą. Be to, žaislas skatina gilų spalvų, formų ir raštų supratimą, ugdo visą gyvenimą trunkantį dėkingumą menui ir dizainui

Rekomenduojamas amžius nuo 1 metų.

Išmatavimai : 15 x 15 x 31 cm

€699 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Žiedų piramidė nėra įprastas žaidimas. Unikalios formos žiedai, pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, suteikia malonų lytėjimo potyrį, nes jie lengvai susijungia ir sudaro tvirtą ir vizualiai įspūdingą struktūrą. Mažoms rankutėms tyrinėjant lygius žaislo kraštus ir mėgaujantis maloniu kiekvieno ryšio spragtelėjimu, tobulėja pažinimo įgūdžiai ir rankų bei akių koordinacija.

Be lytėjimo patrauklumo, šis žaislas sukelia beribį vaizduotės žaidimą. Kai vaikai krauna, rūšiuoja ir dėlioja žiedus, jie atveria begalines galimybes. Piramidė gali tapti iškilia pilimi, mistiniu portalu į kitą dimensiją ar žaviu architektūros šedevru. Ryškius žiedus galima rūšiuoti pagal spalvą, dydį arba netgi naudoti kaip unikalius aksesuarus vaizduotės kupinuose persirengimo žaidimuose.

Nesvarbu, ar naudojamas atskirai, ar dalinamasi su draugais ir šeimos nariais, spalvotas piramidės žaislas suteikia džiaugsmo ir nuostabos kiekvienam žaidimui. Dėl savo universalumo ir ilgalaikio patrauklumo jis yra brangus bet kurios žaislų kolekcijos priedas, įkvepiantis nesibaigiančias tyrinėjimų, atradimų ir džiaugsmingo kūrybos valandas. Pasiruoškite stebėti besiskleidžiančią magiją, nes šis nepaprastas žaislas kviečia jaunus protus svajoti, kurti ir formuoti savo gyvą pasaulį.

Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Spalvotų žiedų piramidės žaislas yra mokymosi ir tobulėjimo priemonė. Eksperimentuodami ir spręsdami..
€699
Rašyk
Skambink