Žaislinės virtuvėlės komplektas su priedais 7280

Prekės kodas: KND4790

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Žaislinės virtuvės komplektas su priedais pritaps kiekvienoje virtuvėje. Vaikai galės žaisti ir gaminti mėgstamus patiekalus savo sesei, broliui ar mylimam žaisliukui.

Pakuotės išmatavimai: 51.5 х 38 х 49 cm.

Rekomenduojama nuo 3 metų amžiaus.

€1999 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Žaislinės virtuvėlės komplektas su priedais 7280

Štai jums mega indų ir virtuvės reikmenų rinkinys jauniesiems kulinarijos meistrams. Subtilios spalvos ir neįtikėtinai didelis bei įdomus komplektas tikrai patrauks vaiko dėmesį. Indai ir virtuvės reikmenys – pirmieji buities daiktai, su kuriais mažylis susipažįsta, nes su jais susitinka kasdien. Štai kodėl žaislų virtuvės yra tokios įdomios visiems vaikams.

Komplektacijoje yra visi reikalingi vakarienei ruošti indai. Ant stalviršio su dujiniu degikliu galėsite paruošti skanius patiekalus savo žaisliniams draugams. Yra didelė keptuvė su dangčiu, keptuvė, įvairios daržovės ir dėžutės su spagečiais.

Labai įdomus aksesuaras – tvirtas stelažas su įvairiais virtuvės reikmenimis, kurie visada bus po ranka. Kaušelis ir grietinėlė ukrainietiškam barščiui ar sultiniui ruošti, mentelė sultingiems kepsniams, bulvių grūstuvė – skaniai bulvių košei. Nepamiršome ir desertų – šluotelė tikrai pravers prie nuostabių sausainių ir pudingų.

Kvapiųjų sausainių mėgėjams yra kepimo rinkinys. Jame yra 8 skirtingos formos, lenta ir darbinis kočėlas. Galite gaminti įvairius sausainius, kaip norite. Į rinkinį įeina įdomios formelės: meškiukas, drugelis ir antis, gėlė, obuolys, grybas, širdelė ir eglutė.

Žinoma, jums reikia pasigaminti kvapnios arbatos, kuri patiekiama su sausainiais ir skaniais keksiukais. Tai galite padaryti gražiame rausvame arbatinuke. Apvalios formos ir lygios arbatinuko linijos daro jį panašų į tikrą, suteikia žaislui grožio ir ugdo gerą vaikų skonį. Ergonomiška rankena ir pailgas snapelis palengvina naudojimą.

Po vakarienės turite išplauti indus. Tai galite padaryti su kempinėle žaislinėje kriauklėje su čiaupu ir kilnojama rankena.
Virtuvės komplektas yra puiki dovana kiekvienam vaikui. Tokie vaidmenų žaidimai lavina vaikų motoriką, vaizduotę ir fantaziją, mąstymą, padeda formuoti maisto gaminimo ir valymo įgūdžius bei išmokti elgtis su virtuvės technika.

Pilna komplektacija: stalviršis su kriaukle ir čiaupu, keptuvė su dangčiu, keptuvė, šaukštai – 4 vnt., šakutės – 4 vnt., peilis, lėkštės – 4 vnt., puodeliai – 4 vnt., lėkštės – 4 vnt., įvairių formų formelės – 16 vnt., agurkas, morka, baklažanas, pomidoras, bulvė, svogūnas, kukurūzai, paprika, dėžutės – 2 vnt., stelažas, samtelis, skimeris , didelė šakutė, mentelė, plaktuvas, bulvių trintuvas, lenta, darbinis kočėlas, kempinė, cukraus laikiklis su dangteliu, arbatinukas su dangteliu.

Pakuotėje yra šviesi dėžutė su rankena 49,3 х 38 х 12 cm.

Parašyti atsiliepimą
Neseniai žiūrėtos Visos prekės
Žaislinės virtuvės komplektas su priedais pritaps kiekvienoje virtuvėje. Vaikai galės žaisti ir gami..
€1999
Rašyk
Skambink