Minkšti pliušiniai žaislai

Pristatome mūsų žavingą pliušinį zuikį, kuris yra puikus kompanionas jūsų mažiesiems pirmaisi..
€1999
5575
Minkštas žaislas, kurį taip malonu apsikabinti. Lemūras ant kojų turi velcro juosteles, todėl..
€1799
5509
Mielas ir minkštas tinginys patiks ir mažiems ir dideliems. Tinginys turi ilgas minkšt..
€1999
5508
Mūsų didelis pliušinis žąsinas vaikams - tai neatskiriama dalis žaismingos vaikystės! &Sca..
€1999
5367
Mūsų didelis pliušinis meškinas vaikams - tai neatskiriama dalis žaismingos vaikystės!..
€1999
5344
Mūsų didelis pliušinis meškinas vaikams - tai neatskiriama dalis žaismingos vaikystės!..
€2999
5343
Žaislas sukurtas pagal vaikų animacinio serialo „Booba“ veikėją. Tai mielas, protinga..
€1699
5329
Neįtikėtinai minkštas interaktyvus zuikis bus kiekvieno vaiko draugas. Mygtukas „1 2..
€1499
5264
Ši kūdikių antklodė 3in1 tai gali būti mielas pliušinis žaislas, minkšt..
€1299
5254
Miela neštis, minkšta išlankstoma knyga. Ištraukite dramblio nosį ir ..
€1499
5251
Minkštas, malonus liesti. Įvairūs užsiėmimai žaisti: kramtukas, veidrodėlis, čežančios det..
€1299
5249
Minkštas pliušinis žaislas Padovanokite vaikams pliušinį džiaugsmą! Prekė..
€1799
5190

Turbūt dauguma mūsų turime vaikystės prisiminimus apie žaislus, su kuriais kažkada žaidėme. Dažniausiai ryškiausiai prisimename būtent tuos, kurie buvo vieni iš pirmųjų – minkšti pliušiniai žaislai, su kuriais eidavome miegoti, sėdėdavome apsikabinę, kai reikėdavo paguodos arba susodindavome, kuomet mums reikėdavo “žiūrovų” muzikiniams pasirodymams. Tai galima būtų drąsiai teigti, kad pliušiniai minkšti žaislai tikrai pretenduoja į draugų statusą. Tad ir šiais laikais, vis dar populiarūs pliušiniai meškučiai ar kiti gyvūnai, su kuriais galima žaisti, miegoti ir jaustis saugiai.

Minkšti pliušiniai žaislai – viena iš seniausių sukurtų žaislų rūšių, kuri net ir šiais laikais yra aktuali. Tokie žaislai puikiai tinka praktiškai nuo gimimo iki tol kol suaugame, nes tas žaislas išlieka pats mieliausias visą gyvenimą, kol mes jį saugome. Mūsų asortimente galima rasti pačių įvairiausių minkštų pliušinių žaislų, pagal kiekvieno vaiko poreikius ir tai kuom jis domisi, pavyzdžiui nuo vienaragių iki pasakas sekančio meškiuko. Taip pat populiarūs tie pliušiniai minkšti žaislai, kurie gali būti naudojami kaip dekoratyvinės pagalvėlės. Tad pasirinkimas išties yra pakankamai didelis. 

Patiems mažiausiems galite rinktis pliušinius žaislus – migdukus, kurie jiems padeda nusiraminti ir lengviau užmigti. Jie pagaminti iš švelnių, aplinkai draugiškų medžiagų, tad yra visiškai saugūs jūsų mažyliui. Taip pat siūlome ir pliušinius žaislus, kurių pagalba vaikas gali parodyti savo nuotaiką ir emocijas, pvz. linksmas minkštas pliušinis aštuonkojis iš vienos pusės plačiai šypsosi, o iš kitos – jo veidelis liūdnas. Tad panaudoję tokio tipo žaislą, galite sužinoti su kokia nuotaika vaikas pabudo ryte ir taip su juo pabendrauti apie emocijas. Dažnai pliušinių žaislų pagalba galima bendrauti su savo vaiku, pasakojant įvairias pasakas ar istorijas, supažindinant vaiką su tam tikrais gyvenimo dėsniais ar taisyklėmis, pavyzdžiui mokant susitvarkyti savo žaislus ar laikytis higienos. Taip pat pliušiniai žaislai puikiai tinka ir norint padrąsinti vaiką ar paskatinti jį išbandyti kažką naujo. Dėl to galime matyti, kad kelionėse ar einant pas gydytoją, vaikas kartu nešasi ir savo mylimiausią minkštą žaisliuką.

Rašyk
Skambink