Minkšti pliušiniai žaislai

Žavingas pliušinis žaislas draugiško triušio formos. Mielas augintinis taps ger..
€1499
4654
Žaismingas, minkštas, išskirtinio dizaino pliušinis žaislas - pagalvė Batonas. Net 50 cm aukščio. At..
€1699
4623
„Lilu the Unicorn“ yra puiki draugė mažyliams! Labai žavi balto kailio, blizgiomis kanopomis, ausimi..
€1899
4619
Mielas ir minkštas pliušinis žaislas Tingus katinas tikrai nuostabus! Pagamintas i&sca..
€1799
4618
Spalvotas minkštas žaislas - Kamanė pritrauks kiekvieno vaiko dėmesį. Vaikas su juo greitai susidrau..
€899
4613
Spalvotas minkštas žaislas - Alpaka pritrauks kiekvieno vaiko dėmesį. Vaikas su juo greitai susidrau..
€999
4612
Rožinis minkštas žaislas - Alpaka pritrauks kiekvieno vaiko dėmesį. Vaikas su juo greitai susidrauga..
€999
4611
Minkštas žaislas katinas Žaislo dydis: 22 x 16 x 13 cm. ..
€799
4607
Minkštas žaislas ežiukas. Žaislo dydis: 25 x 20 x 28 cm. ..
€1499
4606
Minkštas žaislas ežiukas. Žaislo dydis: 24 x 19 x 18 cm. ..
€999
4605
Minkštas žaislas katinas Žaislo dydis: 22 x 16 x 13 cm. ..
€799
4604
Minkštas žaislas avokadas Žaislo dydis: 30 x 22 x 39 cm ..
€1299
4597
Minkšti pliušiniai žaislai

Turbūt dauguma mūsų turime vaikystės prisiminimus apie žaislus, su kuriais kažkada žaidėme. Dažniausiai ryškiausiai prisimename būtent tuos, kurie buvo vieni iš pirmųjų – minkšti pliušiniai žaislai, su kuriais eidavome miegoti, sėdėdavome apsikabinę, kai reikėdavo paguodos arba susodindavome, kuomet mums reikėdavo “žiūrovų” muzikiniams pasirodymams. Tai galima būtų drąsiai teigti, kad pliušiniai minkšti žaislai tikrai pretenduoja į draugų statusą. Tad ir šiais laikais, vis dar populiarūs pliušiniai meškučiai ar kiti gyvūnai, su kuriais galima žaisti, miegoti ir jaustis saugiai.

Minkšti pliušiniai žaislai – viena iš seniausių sukurtų žaislų rūšių, kuri net ir šiais laikais yra aktuali. Tokie žaislai puikiai tinka praktiškai nuo gimimo iki tol kol suaugame, nes tas žaislas išlieka pats mieliausias visą gyvenimą, kol mes jį saugome. Mūsų asortimente galima rasti pačių įvairiausių minkštų pliušinių žaislų, pagal kiekvieno vaiko poreikius ir tai kuom jis domisi, pavyzdžiui nuo vienaragių iki pasakas sekančio meškiuko. Taip pat populiarūs tie pliušiniai minkšti žaislai, kurie gali būti naudojami kaip dekoratyvinės pagalvėlės. Tad pasirinkimas išties yra pakankamai didelis. 

Patiems mažiausiems galite rinktis pliušinius žaislus – migdukus, kurie jiems padeda nusiraminti ir lengviau užmigti. Jie pagaminti iš švelnių, aplinkai draugiškų medžiagų, tad yra visiškai saugūs jūsų mažyliui. Taip pat siūlome ir pliušinius žaislus, kurių pagalba vaikas gali parodyti savo nuotaiką ir emocijas, pvz. linksmas minkštas pliušinis aštuonkojis iš vienos pusės plačiai šypsosi, o iš kitos – jo veidelis liūdnas. Tad panaudoję tokio tipo žaislą, galite sužinoti su kokia nuotaika vaikas pabudo ryte ir taip su juo pabendrauti apie emocijas. Dažnai pliušinių žaislų pagalba galima bendrauti su savo vaiku, pasakojant įvairias pasakas ar istorijas, supažindinant vaiką su tam tikrais gyvenimo dėsniais ar taisyklėmis, pavyzdžiui mokant susitvarkyti savo žaislus ar laikytis higienos. Taip pat pliušiniai žaislai puikiai tinka ir norint padrąsinti vaiką ar paskatinti jį išbandyti kažką naujo. Dėl to galime matyti, kad kelionėse ar einant pas gydytoją, vaikas kartu nešasi ir savo mylimiausią minkštą žaisliuką.

Rašyk
Skambink