Battery Car DK-CA003 RS Khaki
Package Dimensions:
118 cm x 61.5 cm x 33 cm
Package Weight:
23 kg
| Color | Khaki |
| Measurements | 108 cm x 73,5 cm x 63,5 cm |
| Weight | 19 kg |
| Muu teave | Khaki |
| Required items | 12V7Ah |
| Recommended | 2.4G |
| Amount of details | 8 hours |
| Sėdynės | Miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | ✓ |
| Saugos diržai | ✓ |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | EVA |
| Max. Speed | 3-8km/h |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Operating weight | 19 kg |
| Remote control | 2.4G |
| Engine | 2x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |