Battery-powered Buggy NEL-913 Orange 4x4 24V
Size of the package:
127cm x 78cm x 41cm
Packaging weight:
40kg
| Color | Orange |
| Measurements | 133 cm x 90 cm x 82 cm |
| Weight | 33kg |
| Muu teave | Orange |
| Required items | 24V8Ah |
| Recommended | + |
| Amount of details | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Saugos diržai | + |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | Bluetooth |
| Ratai | EVA |
| Max. Speed | 3-8km/h |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Operating weight | 33kg |
| Remote control | 2.4G |
| Engine | 4x45W |
| Battery | 24V8Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |