Battery-powered tractor BBH-030 Pink
Size of the package:
88cm x 51cm x 35cm
Packaging weight:
16.2 kg
| Color | Pink |
| Measurements | 139cm x 58 cm x 55 cm |
| Weight | 13kg |
| Muu teave | 88 |
| Required items | 12V7Ah |
| Recommended | 2,4G |
| Amount of details | 8 hours |
| Sėdynės | miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | ✕ |
| Saugos diržai | ✓ |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | Bluetooth |
| Ratai | EVA |
| Max. Speed | 3-7km/h |
| Lights | Headlights |
| Product length in centimeters | 88 |
| Operating weight | 13kg |
| Remote control | 2,4G |
| Engine | 2x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |