Wymiar opakowania: 77 x 35 x 46 cm
Waga 15,2 kg
| Color | Orange |
| Measurements | 106cm x 51cm x 68cm |
| Weight | 11,8kg |
| Muu teave | 77 |
| Required items | 1x12V7Ah |
| Recommended | X |
| Amount of details | 8 hours |
| Sėdynės | Plastic |
| Atidaromos durys | X |
| Saugos diržai | X |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | X |
| Ratai | EVA |
| Max. Speed | 4.2-6.4km/h |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward), 2 Speed Modes (slow/fast) |
| Product length in centimeters | 77 |
| Operating weight | 11,8kg |
| Remote control | X |
| Engine | 2x35W |
| Battery | 1x12V7Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |