Auto Na Akumulator XB-1118 Niebieski
Wymiary opakowania:
114 cm x 62 cm x 38 cm
Waga opakowania:
26 kg
| Color | Blue |
| Measurements | 123cm x 70cm x 71cm |
| Weight | 31kg |
| Muu teave | 114 |
| Required items | 12V10Ah |
| Brand name | Lean Cars |
| Recommended | 2.4G |
| Amount of details | 8 hours |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | + |
| Saugos diržai | + |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | EVA |
| Max. Speed | 3-7km/h |
| Lights | Headlights |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward), 3 Speed Modes (slow, normal, fast) |
| Product length in centimeters | 114 |
| Operating weight | 31kg |
| Remote control | 2.4G |
| Engine | 4x45W |
| Battery | 12V10Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |