Vehicle weight:
4.6 kg
Weight with packaging:
6 kg
Size of the package:
38 x 29 x 68.5 cm
| Color | White |
| Measurements | 72cm x 40cm x 46cm |
| Weight | 4,6kg |
| Muu teave | 40 |
| Required items | 6V7Ah |
| Recommended | Plastic |
| Amount of details | 8 hours |
| Sėdynės | Plastic |
| Atidaromos durys | X |
| Saugos diržai | X |
| Naudojimo trukmė | do 2 godzin |
| Ratai | Plastic with a Rubber Stripe |
| Gearbox | 2 Gears (forward/backward) |
| Product length in centimeters | 40 |
| Operating weight | 4,6kg |
| Engine | 1x35W |
| Battery | 6V7Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |