FT-938 Pink Painted 4x4 Battery Vehicle.
Package dimensions:
122 cm x 66.5 cm x 43 cm
Package weight:
22.6 kg
| Color | Pink Painting |
| Measurements | 122cm x 66cm x 42cm |
| Muu teave | FT-938 |
| Recommended | 30kg |
| Sėdynės | Miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | ✓ |
| Saugos diržai | ✓ |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | MP3 AUX |
| Ratai | EVA |
| Max. Speed | 5km/h |
| Lights | Headlights, Taillights |
| Gearbox | Automatic, 3 gears |
| Operating weight | 18kg |
| Remote control | 2.4G |
| Engine | 4x45W |
| Battery | 12V7Ah |
| Charging time | 8 hours |
| Brakes | Automatic Upon Gas Release |