Kodėl verta rinktis BRUDER žaislus?

Kodėl verta rinktis BRUDER žaislus?
Publikuota 2022-06-07 Skaitė 1982

Kiekvienam tėvui norisi, suteikti savo vaikui pačias geriausias sąlygas, kad jis augtų sveikas ir laimingas. Tam įtakos turi labai daug veiksnių, ne tik vaiką supanti aplinka, tarpusavio bendravimas, ryšys su tėvais ir bendraamžiais, bet ir edukacija nuo pat gimimo. Tad svarbu rinktis kokybiškus žaislus, kurie ne tik padėtų vaikui geriau pažinti jį supantį pasaulį, lavintų jo vaizduotę, bet ir leistų atskleisti jo kūrybiškumui.

Kokybiški žaislai yra puiki priemonė, ne tik atitraukti vaiką nuo jį supančių ekranu ir sudominti realų gyvenimą atitinkančiais žaisliniais modeliais, su kuriais gali imituoti pačias įvairiausias situacijas ir darbus. Savo prekių asortimente pristatome pasauliniu lygiu pripažintą „Bruder” prekės ženklą, kurio gaminami žaislai pasižymi išskirtine kokybe ir vokišku preciziškumu. Šis gamintojas pelnė ne vieną apdovanojimą ir pripažinimą visame pasaulyje už gaminamų žaislų tikroviškumą, funkcionalumą bei universalumą. „Bruder” – identiškos žaislinės mašinos, atitinkančios realias mašinas bei žemės ūkio techniką. Be to, visi žaislai gaminami iš sertifikuotų kokybiškų medžiagų, todėl yra ne tik draugiški aplinkai, bet ir ilgaamžiai bei puikiai derantys tarpusavyje. Tai yra unikalūs žaislai, kurie yra paveldimi iš kartos į kartą ir tampa kolekcininkų taikiniu.

Bruder” – Vokietijos kompanija įkurta dar 1926 m. kuomet jos įkūrėjas Paulas Bruderis rankiniu būdu gamino žalvarines detales, skirtas žaisliniams trimitams. Tai buvo sudėtingas darbas, kuriam reikėjo labai daug kruopštumo ir atidumo. Vėliau, jis mokė savo sūnų, kuris perėmė gamybos paslaptis iš tėvo ir pradėjo ieškoti naujų būdų, kur galima būtų realizuoti savo kūrybines idėjas, gaminant žaislus. Laikui bėgant tobulėjo gamybos technologijos ir buvo įgyvendinta automatizacija. Tad sulaukus tinkamų investicijų, šis verslas užaugo, išpopuliarėjo ir tapo žinomu visame pasaulyje. Tai aukščiausios kokybės žaislai, turintys išliekamąją vertę, nes kasmet įvairūs modeliai tampa vertingesni ir sulaukia nemažai kolekcininkų dėmesio. Žaislinių mašinų ir figūrėlių gamyboje yra naudojamos CAD ir 3D kompiuterinės technologijos bei medžiagos, kurios naudojamos ir tikrų automobilių gamybai. Gamybos procesuose daug dėmesio yra skiriama ekologijai ir aplinkosaugai, dėl to naudojamos tik perdirbamos medžiagos.

Realistiškas „Bruder“ mašinų ir kitos technikos dizainas įdomus ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, nes taip yra galimybė susipažinti iš arti su pačiomis įvairiausiomis konkrečios transporto priemonės subtilybėmis. Pavyzdžiui, iki smulkiausių detalių apžiūrėti, gaisrinę, policijos mašinos, gelbėjimo tarnybos mašinas ar žemės ūkio bei sodo techniką, kuri be visa to, kad atitinka realių mašinų dizainą, turi ir tam tikras funkcijas. Įdomu tai, kad perkant „Bruder“ žaislus yra galimybė atskirai įsigyti ir šių mašinų priedus ir net konkrečias detales.

Kaip jau minėjome, šie žaislai yra itin vertinami ir gavę ne vieną pasaulinio lygio apdovanojimą už realistiškumą ir žaislų praktiškumą, nes jie puikiai atlaiko ne tik smūgius, bet ir kitus iššūkius: neblunka, nesideformuoja nuo temperatūrų kaitos ar tiesioginės saulės spindulių. Taip pat skiriami apdovanojimai ir vykdant klientų apklausas, kur pagal tam tikras kategorijas jie balsuoja ir renka geriausius metų gaminius.

Mūsų asortimente galite rasti pačių įvairiausių „Bruder“ prekinio ženklo žaislų, kurie tiks ir patiks įvairaus amžiaus vaikams, nepaisant jų lyties ar amžiaus. Mes siūlome Profi serijos žaislus – žemės ūkio bei sodo techniką, įvairių modelių traktorius ir jų priedus. Traktoriai turi keičiamus ratus, kuriuos papildomai galima atskirai įsigyti. Taip pat galima „įlipti“ į kabiną, nes ji atsidaro, taip pat kaip ir traktoriaus kapotas, kuriame gali apžiūrėti galimą „gedimo“ priežastį. Galima rinktis ir labai detalų modelį – pašarų kombaino kukurūzų pjaunamąją, kuri atrodo kaip reali technika, tik pagaminta masteliu 1:16. Šie žaislai pagaminti su tokia važiuokle, kad puikiai manevruoja ir važiuojant smėliu ar bekele. Prie pasirinktos žemės ūkio ar sodo technikos galima parinkti ir pačius įvairiausius priedus, kuriais galima atlikti sezoninius darbus ir taip „jaunasis ūkininkas“ galės planuoti visus procesus labai nuosekliai, nuo tinkamo žemės paruošimo, sėjos iki derliaus nuėmimo. Taip pat galima įsigyti ir įvairių detalių, pavyzdžiui papildomų ratų, papildomų šviesų ar kitų priedų.

Taip pat galima rasti ir kitokias transporto priemones, pavyzdžiui sniego motociklus, kurie pagaminti labai detaliai, į komplektą galima pasirinkti ir vairuotoją-slidininką ar slidininkę, su visomis apsauginėmis priemonėmis – šalmu, pirštinėmis ir specialia apranga. Taip vaikai galės žaisti įsivaizduodami ekstremalias žiemos keliones po kalnus. O kur dar džipas, kuriuo galima pravažiuoti neįveikiamas miško vietoves? O gal įdomiau būtų žaisti su sportiniu automobiliu ar lenktyniniu motociklu. Pasirinkimas yra išties platus, tad žinodami savo vaiko pomėgius ir kuom jis domisi, galite jam nupirkti tikrą svajonių dovaną, kurios jis tikrai nepamirš visą gyvenimą ir gal tai taps pirma mašina, atsiradusia jo kolekcijoje. Turime tikrai daug įvairių variantų, kuriuos galite įsigyti puikia kaina bet kuria proga.

Džiaugiamės galėdami savo klientams pasiūlyti aukštos kokybės žaislus, kurie džiugins mažuosius ir leis jiems atrasti daug naujų dalykų, susipažinti su įvairiomis detalėmis ir realiame gyvenime atpažinti transporto priemones, su kurių modeliais jie žaidžia namuose ar vaikų darželyje. „Bruder“ prekės puikiai tinka ir ikimokyklinio ugdymo įstaigoms, nes yra patvarios, draugiškos aplinkai ir pagamintos taip, jog gali puikiai pasitarnauti ir ugdymo procese kalbant apie žemės ūkį, jame atliekamus sezoninius darbus bei jų atlikimui reikalinga technika. Taip pat asortimente rasite ir įvairias gelbėjimo transporto priemones, kurios padės pristatyti ir papasakoti apie darbų bei profesijų įvairovę ir ne tik. Kruopščiai atrenkame naujausius „Bruder“ gaminius, tam, kad jūs galėtumėte rasti tuos žaislus, kurių galbūt neradote kitur. Taip pat nuolat organizuojame akcijas ar sezoninius išpardavimus, tad galite rasti puikių pasiūlymų žemesne kaina. O jei nerandate konkretaus modelio ar jo priedų, visuomet galite kreiptis į mus tiesiogiai, o mes pasistengsime jums padėti ar rasti puikią alternatyvą. Puiki jūsų nuotaika ir augančios lojalių klientų gretos yra ta neįkainojama motyvacija, dėl ko mes stengiamės nuolat tobulėti ir pasiūlyti geriausius žaislus, esančius rinkoje, kad galėtume pateisinti jūsų poreikius bei lūkesčius ir suteikti daug nepamirštamų akimirkų žaidžiant su svajonių žaislais, kurie turi išliekamąją vertę.

Susijusios prekės
BRUDER Žaislinis sunkvežimis su priekaba 02765. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.   &..
€3999
39
BRUDER 03761 Šiukšlių vežimo mašina Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų. I&..
€6499
3453
BRUDER 02821 gaisrinė mašina Rekomenduojama vaikams nuo 4 metų. Išmatavimai: 63 ..
€10499
3454
BRUDER 02466 Cat ekskavatorius su vikšrais ir figūrėlė. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų...
€4999
3483
BRUDER traktorius 03121 Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų. Išmatavimai: 46 x 17,5 x 20,..
€4899
3548
Rašyk
Skambink