MONTESSORI stiliaus žaislai, kas tai?

MONTESSORI stiliaus žaislai, kas tai?
Publikuota 2021-10-19 Skaitė 2497

MONTESSORI stiliaus žaislai

Ankstyvasis vaikų ugdymas visais laikais buvo ir yra aktualus. Dėl to, įvairūs moksliniai tyrimai teigia, kad tinkamai ir tikslingai parinkti žaislai ir žaidimai jau nuo gimimo leidžia vystytis vaiko kognityviniams ir fiziniams gebėjimams bei padeda juos ugdyti. Taip pat per žaidimą, vaikai greičiau suvokia supančią aplinką, joje lengviau prisitaiko ir identifikuoja save tiek kaip atskirą individą, tiek kaip tam tikros sistemos dalį. Dėl to, rekomenduojama labai daug dėmesio skirti vaiko žaislams, kurie ne tik atitiktų vaiko amžių, bet ir raidą.

Vieni iš populiariausių tėvų pasirinkimų - MONTESSORI stiliaus žaislai, kurie per spalvas, formas ir sudėtingumo lygį, padeda lavinti vaiko smulkiąją motoriką, gebėjimą atrasti sąsajas, lengviau rasti įvairius sprendimo būdus bei išreikšti savo emocijas ir kūrybiškumą. Manoma, kad patys svarbiausi metai vaiko  gyvenime yra pirmieji 6 metai, per kuriuos išmokstama visko ko reikia jam savarankiškai mokantis naujų dalykų, formuojant įgūdžius ar patirtis. Pavyzdžiui, garsioji MONTESSORI metodo atradėja mano, kad vaiką lavinti reikia natūraliai jo supančią aplinką papildant priemonėmis, kurios skatina natūralų smalsumą ir leidžia per nesudėtingus veiksmus ar dalykus vaiką išmokyti sudėtingų procesų atlikimo. Todėl labai realu dar mažą vaiką labai anksti išmokyti kelių kalbų, skaičiuoti, rūšiuoti daiktus pagal formas ir spalvas, rasti sąsajas tarp skirtingų objektų, procesų ar reiškinių. Mokymasis per žaidimą ar jo elementus yra plačiai paplitęs reiškinys visame pasaulyje, kur dažnai šis metodas yra perkeliamas net ir į suaugusiųjų žmonių mokymus.

Kuo ypatingi MONTESSORI stiliaus žaislai?

Priklausomai nuo jūsų vaiko amžiaus ir pomėgių, galima rinktis įvairiausių rūšių MONTESSORI žaislus. Patiems mažiausiems vaikams iki trejų metų, siūlome įvairius daiktų rūšiavimo rinkinius, kur mažylis gali savarankiškai mokytis pritaikyti tinkamą formą, kuri tiktų tam tikros formos ertmei. Taip lavinama ne tik smulkioji motorika, kognityviniai gebėjimai, kantrybė, dėmesio koncentracija ir savarankiškumas. Kitos labai populiarių žaidimų rūšys yra tos, kur vaikas gali atrasti tam tikrą „sprendimą“, dėliojant įvairias figūras iš smulkių detalių, kur galima žaisti kartu su vaiku. Tokiu būdu galite ne tik kokybiškai praleisti laiką, bet ir užmegzti stipresnį ryšį su vaikais. Tai gali būti ne tik puiki bendravimo priemonė, bet ir terapija, padedanti išreikšti savo susikaupusias emocijas ar dienos įspūdžius.

Nereiktų pamiršti ir to, kad Montessori žaislai išsiskiria iš kitų savo edukacine paskirtimi. Galima rasti įvairių žaidimų pagal pageidaujamą dalyką, mokantis pažinti skaičius, raides, gamtos reiškinius ir kitus pasaulio pažinimo objektus. Be to, Montessori žaidimai yra patrauklūs dar ir tuo, kad galima juos derinti tarpusavyje, kas vaikams itin patinka. Be to, tėvams ar kitiems šeimos nariams yra patogu nupirkti vaikui dovanų, nes gali papildyti turimą žaislų arsenalą, dar vienu Montessori žaidimo rinkiniu. Be to, dauguma ikimokyklinių įstaigų naudoja tokios rūšies žaislus vaikų ugdymui, todėl turėdamas panašius žaislus vaikas turi galimybę turėti tęstinumą, mokantis naujų dalykų. Tai padeda  ne tik pakartoti ką išmoko naujo, bet ir įsiminti ilgam laikui.

Kur galima įsigyti MONTESSORI stiliaus žaislų?

Savo asortimente siūlome pačių įvairiausių Montessori stiliaus žaislų ir žaidimų, kurie puikiai tiks ne tik dovanoms, bet ir vaikų kasdieniniam žaidimui bei ugdymui. Nuo žaislų patiems mažiausiems iki rinkinių, skirtų priešmokyklinio ir net pradinio mokyklinio ugdymo vaikams. Visi žaislai yra pagaminti iš natūralaus medžio ar kokybiško plastiko, nudažytų ryškiomis spalvomis, kurios padeda vaikams geriau įsiminti, pastebėti esminius skirtumus, lavinti savo vaizduotę ir kognityvinius gebėjimus. Mes kruopščiai atrenkame žaislų asortimentą, norėdami pasiūlyti savo klientams ne tik išskirtinius kokybiškus žaislus už prieinamą kainą, bet tokius, kurie greit neatsibos ir bus įdomūs ilgą laiką. Dažnai girdime, jog šie žaislai yra ir patvarūs, todėl jie būna „paveldimi“ iš kartos į kartą ir gyvena ne vieną gyvenimą. Nuolat papildome savo asortimentą naujovėmis, tad galite rasti tikrai puikių variantų mažiesiems. O jei nerandate konkretaus žaislo, visuomet galite atsiųsti mums užklausą elektroniniu paštu arba kreiptis į mus tiesiogiai, mes savo ruožtu, pasidengsime operatyviai išpildyti jūsų lūkesčius.

Rašyti komentarą
Susijusios prekės
Sensorinis galvosūkis. Kiekvienas mažas tyrinėtojas pamils šį žaislą. Smagu yra suderinti tin..
€999
1305
Nuostabus traukinuko formos medinis rūšiuotojas. Tai turi įtakos vaiko fiziniams ir emociniams įgūdž..
€1299€1499
2522
Nuostabus edukacinis žaislas iš medžio. Žaidimas susideda iš vaisių ar spalvų derinio pagal pagalbi..
€799€1300
2588
Mediniai spalvoti cilindrų formų svareliai . Puikiai tinka pažinti ir atrasti formų ir spalvų pasaul..
€1499€1799
1426
Rašyk
Skambink