Rechargeable tractor with bucket BW-X002A Red
Package dimensions:
99 cm x 48 cm x 42 cm
Weight:
16.7 kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Išmatavimai | 163 cm x 52 cm x 57 cm |
| Kita informacija | BW-X002A |
| Rekomenduojama | 30kg |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | ✕ |
| Saugos diržai | X |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | Plastic with a Rubber Stripe |
| Maks. Greitis | 3-3,5km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Eksplotacinis svoris | 14kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2,4G |
| Variklis | 2x45W |
| Baterija | 1x12V4,5Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |