Battery-powered car Audi E-Tron GT QLS-6888 White
Size of the package:
105 cm x 55 cm x 26 cm
Package weight:
15 kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | White |
| Išmatavimai | 103 cm x 51 cm x 41 cm |
| Kita informacija | QLS-6688 |
| Rekomenduojama | 25kg |
| Sėdynės | miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | v |
| Saugos diržai | v |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | Radio FM |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-6km/h |
| Šviesos | Headlights, Taillights |
| Eksplotacinis svoris | 12 kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | v |
| Variklis | 4x45W |
| Baterija | 12V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |