Battery vehicle JS3168 Grey
Size of the package:
153cm x 82cm 40cm
Package weight:
43 cm
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Grey |
| Išmatavimai | 148 cm x 106 cm x 64 cm |
| Kita informacija | JS3168 |
| Rekomenduojama | 50kg |
| Sėdynės | Miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | + |
| Saugos diržai | + |
| Naudojimo trukmė | 1 godzina |
| Muzika ir garsai | MP3 USB |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-6 km/h |
| Šviesos | Headlights, Taillights |
| Pavarų dėžė | Bieg do przodu i do tyłu, |
| Eksplotacinis svoris | 34 kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | + |
| Variklis | 2x200W |
| Baterija | 24V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |