XMX630T Blue Battery Quad Bike With Trailer
Size of the package:
38cm x 31cm x 76cm
Package Weight:
7.4 kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Pink |
| Išmatavimai | 106cm x 41cm x 48cm |
| Kita informacija | XMX630T |
| Rekomenduojama | 30kg |
| Sėdynės | Plastic |
| Atidaromos durys | ✕ |
| Saugos diržai | ✕ |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | Bluetooth |
| Ratai | Plastic |
| Maks. Greitis | 3-5km/h |
| Pavarų dėžė | 2 Gears (forward/backward) |
| Eksplotacinis svoris | 6kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | ✕ |
| Variklis | 1x45W |
| Baterija | 6V7Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |