Battery-powered car Mercedes EQG 4x4 White
Size of the package:
115cm x 64cm 32cm
Packaging weight:
30kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | White |
| Išmatavimai | 121cm x 74cm x 62cm |
| Kita informacija | J2088 |
| Rekomenduojama | 30kg |
| Sėdynės | Miękka ekoskóra |
| Atidaromos durys | ✓ |
| Saugos diržai | ✓ |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 3-5km/h |
| Šviesos | Headlights, Taillights |
| Pavarų dėžė | Automatic, 3 gears |
| Eksplotacinis svoris | 23kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2.4G |
| Variklis | 4x45W |
| Baterija | 12V9AH |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |