Battery Tractor A011 24V Red
Size of the package:
152cm x 58cm x 53cm
Packaging weight:
33kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Red |
| Išmatavimai | 135cm x 82cm x 103cm |
| Kita informacija | A011 |
| Rekomenduojama | 35kg |
| Sėdynės | Eco-leather |
| Atidaromos durys | X |
| Saugos diržai | X |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | USB |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 8-10 km/h |
| Šviesos | Headlights, Taillights |
| Eksplotacinis svoris | 28kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | 2,4G |
| Variklis | 2x200W |
| Baterija | 2x12v10Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |