GTS1155 Red Battery Quad
Package Dimensions:
65 cm x 34 cm x 30 cm
Package Weight:
6 kg
| Papildoma informacija | |
|---|---|
| Spalva | Red |
| Išmatavimai | 69 cm x 40 cm x 43,5 cm |
| Kita informacija | GTS1155 |
| Rekomenduojama | 20kg |
| Sėdynės | Plastic |
| Atidaromos durys | ✕ |
| Saugos diržai | ✕ |
| Naudojimo trukmė | up to 1 hour |
| Muzika ir garsai | Music Panel |
| Ratai | EVA |
| Maks. Greitis | 1,5-2 km/h |
| Šviesos | Headlights |
| Eksplotacinis svoris | 5 kg |
| Nuotolinio valdymo pultas | X |
| Variklis | 1x35W |
| Baterija | 1x6V4,5Ah |
| Įkrovimo laikas | 8 hours |
| Stabdžiai | Automatic Upon Gas Release |